SZTÁR
A Rovatból

Fotóval! Joe Jonas drag queen-nek öltözve posztolt a TikTok-on, most mindenki ugyanarra gondol

Lehet, hogy közelebb kerültünk Joe Jonas válásának okához?

Megosztom
Link másolása

Nemrég Joe Jonas, a 35 éves énekes, egy TikTok-videóban mutatta meg magát talpig dragben, és azonnal elárasztották a hozzászólások a posztot.

A videóban a Jonas Brothers sztárja sminkben, női parókában és mély V-kivágású, fekete szaténruhában látható, amely megmutatta mellkasán lévő tetoválását. Erős sminkje fekete szemhéjtust, pirosítót és rózsaszín rúzst is tartalmazott.

A kamera felé nézve Jonas sasszézva szinkronizált egy TikTok hangra, amely azt mondta: „Görkorcsolyázni megyek, ne nyúlj a cuccaimhoz!”

Jonas rajongói elmondták véleményüket a vicces videóról. Egyikük azt írta: „Teljesen odavagyok érte, nem is tudom megmagyarázni.” Egy másik hozzátette: „Ki ez a díva?!”

Sokan úgy gondolták, Jonas hasonlít Selma Blairre vagy Patti LuPone-ra, egyikük például ezt írta: „Mondd, miért hittem azt, hogy ez Selma Blair? ”

Tisztázta a tisztasággyűrűket

A hónap elején Jonas ismét a TikTokon okozott derültséget, amikor a tisztasággyűrűkkel viccelődött, amelyeket ő és testvérei (Nick és Kevin Jonas) a 2000-es évek elején viseltek szüzességi fogadalmuk jelképeként.

„Amikor valaki panaszkodik nekem, de soha nem kellett egy ékszert viselnie, ami mindenkinek tudatta, hogy szűz”

– írta Jonas a január 3-i TikTok-videóban, amelyben a gyűrűket emlegette, amelyek akkoriban szinte a Jonas Brothers szinonimái voltak.

Joe szintén egy népszerű TikTok hangra szinkronizált a videóban:

„Azt hiszem, fogalmad sincs róla, milyen egy igazán rossz nap”

– szájmozgott Russell Crowe 2020-as Téboly című filmjének hangjára.

Amikor egy rajongó a kommentekben megkérdezte, hogy

„rossz, ha miattatok akartam egy ilyen tisztasággyűrűt?” Jonas röviden válaszolt: „Igen.”


Megosztom
Link másolása

Címlapról ajánljuk


SZTÁR
A Rovatból
„Igazam volt! Kimondták!” – megszólalt Molnár Gusztáv fia, miután a bíróság bűnösnek mondta ki apját
Molnár Gusztáv volt párja, Dancses Ildikó és fia, Beni is megszólalt most, hogy a színészt egy év, két évre felfüggesztett börtönre ítélték. A család öt éven át küzdött az igazáért.

Megosztom
Link másolása

Öt évnyi bizonytalanság, nyilvános sárdobálás és hatósági huzavona után pont került a történet végére: a bíróság felfüggesztett börtönt szabott ki Molnár Gusztávra kiskorú veszélyeztetése miatt.

Az ítélet, ami az anya és a fiú számára egy „ötéves sziklaként” gördült le a szívükről, egyben egy elég markáns üzenet is mindenkinek, aki még mindig egy

„egyszerű atyai pofonként”

próbálja elhessegetni a bántalmazás tényét.

A bíróság egy év börtönre ítélte a színészt, amit két évre felfüggesztett. A döntés nem egyetlen rossz napról vagy egy elcsattant pofonról szól, hanem egy évekig tartó, toxikus mintázatról. Az ügy egy 2021-es eset után indult, amikor a színész ittas állapotban, az autópályán kikapcsolta fia biztonsági övét, öngyilkossággal fenyegetőzött, majd bántalmazta a gyereket – írta a Blikk.

A volt élettárs, Dancses Ildikó szerint az ítélet egy végtelennek tűnő harc végét jelenti.

„Ötéves szikla esett le a szívünkről! A bíróság végre kimondta, hogy olyat, amit Guszti tett a fiával, nem lehet egy gyerekkel megtenni.”

Az ítéletet a 13 éves fiú, Beni rövid, de annál erősebb üzenettel kommentálta az anyjának.

„Igazam volt! Kimondták!”

És hogy mi adta a jogi gerincet az egészhez? A lap szerint Molnár Gusztáv volt feleségének, Fazekas Viviennek a bírósági tanúvallomása, ami mindenben alátámasztotta a fiú és az édesanya beszámolóját.

Ez azért is kulcsfontosságú, mert a színész évekig áldozatként kommunikált a nyilvánosságban, miközben volt párját bosszúval vádolta. Az egész ügyet egy ötéves, elhúzódó eljárás előzte meg, ahol a hatóságok, úgy tűnik, nem álltak a helyzet magaslatán. A család szerint a nyomozást többször is megpróbálták érdemi vizsgálat nélkül lezárni, az anyát három éve kizárták az iratok megismeréséből, a kiskorú fiú pedig hónapokig jogi képviselő nélkül maradt az eljárásban.

„Végtelenül hosszú, magányos út volt ez, amelyben, úgy érzem, magunkra lettünk hagyva. Sajnos kudarcot vallottak a hatóságok.”

Mindeközben a család a közösségi médiában kapta az áldást, ahol kommentelők hada magyarázta el nekik, hogy egy gyerek néha „megérdemli a verést”. De ezzel még nincs vége a történetnek. Külön eljárás van folyamatban egy még 2020-ban indított gyerektartás-elmaradási ügyben is. Ráadásul Molnár, miután idén februárban körözést adtak ki ellene, bosszúból három feljelentést is tett volt párja és annak férje ellen hamis vádak miatt.

A jogi csatározások mögött pedig ott van egy gyerek, aki éveken át élte át apja kiszámíthatatlan viselkedését. Ildikó szerint a felügyelt találkozókról Molnár egyszerűen elmaradozott, vagy verbálisan olyan agresszív volt, hogy a fia sírva menekült ki a szobából. Mindeközben Beni az interneten szembesült az apjáról készült, megalázó helyzeteket bemutató képekkel és videókkal, amik egy önkívületi állapotban tántorgó vagy az utcán alvó embert mutattak.

A fiú a mai napig pszichológushoz jár, hogy feldolgozza a traumákat.

A mostani ítéletet megelőzően a színész élete a nyilvánosság előtt zajlott, a teljes leépüléstől a rehabilitációig és a Sztárbox-szereplésig. Tavaly egy interjúban a saját gyerekkori traumáiról beszélt, idén tavasszal pedig, miközben a bírósági ügye zajlott, új feleségétől megszületett a kislánya.


Megosztom
Link másolása

SZTÁR
A Rovatból
„Én nem venném át” – Tóth Vera meglepő őszinteséggel beszélt Rúzsa Magdi Kossuth-díjáról
Tóth Vera egy YouTube-műsorban fejtette ki, hogy ő maga visszautasítaná a Kossuth-díjat, mert nem érzi magát érettnek rá. Ezzel összefüggésben bírálta Rúzsa Magdit is, akinek szerinte szintén túl korán ítélték oda az elismerést.

Megosztom
Link másolása

Tóth Vera Kadarkai Endre YouTube-műsorában fogta magát, és kimondta, amit sokan legfeljebb csak a hátuk mögött mertek megfogalmazni Rúzsa Magdi Kossuth-díja kapcsán. Vera nem is annyira a díjazott személyével, mint inkább a rendszer logikájával szállt vitába, amikor kijelentette, hogy ő maga biztosan nem fogadna el egy ilyen elismerést, mert egyszerűen nem tart még ott.

Szerinte az egész díjazási gyakorlatból hiányzik egy ésszerű korhatár, ami valóban egy lezárt életművet ismerne el.

„Borzalmasan mérges vagyok, hogy ez nincs korosztályhoz kötve. Mondjuk az ötvenöt év lenne az, ahol már egy életművet végig tudsz csinálni”

Ebből a szemszögből nézve nem is rejtette véka alá, mennyire meglepte, hogy negyvenéves pályatársa átvette a kitüntetést. Bár igyekezett tompítani a kritika élét, a lényeg egyértelmű volt. „Meglepődtem, igen. Elvitathatatlan a tehetsége, ez tény. Meg talán valamennyi életműve is van már, de továbbra is azt gondolom, hogy még ő sem tart ott, hogy átvegyen egy Kossuth-díjat” – derül ki a Story magazin cikkéből.

Amikor pedig felmerült, hogy talán csak az irigység beszél belőle, Vera azt ecsetelte, hasonló helyzetben ő nemet mondana.

„Dehogyis! Életemre esküszöm, hogy nem. Én nem venném át! Azt kérdezném, tényleg? Hogyhogy? Miért?”

Azt is hozzátette, hogy a díjak odaítélése amúgy is „egy nagyon nehéz téma”, finoman utalva a politikai hátszélre, amiből Rúzsa Magdit egyébként kivételnek tartja. Az énekesnő őszinteségi rohama itt nem állt meg: elmondta, bár jól megél és szereti a közönsége, mégis úgy érzi, szakmailag „valami még nem teljesült be”, és szívesen dolgozna együtt Azahriah-val vagy Beton.Hofival is.


Megosztom
Link másolása


SZTÁR
A Rovatból
Súlyos betegsége után érkezett a legnagyobb örömhír: Orsovai Reni első gyermekét várja
A 33 éves Orsovai Reni bejelentette, hogy első gyermekével várandós. Az énekesnő korábban nyíltan beszélt autoimmun pajzsmirigybetegségéről, ami miatt 15 kilót fogyott és komoly rosszullétek gyötörték.

Megosztom
Link másolása

Orsovai Reni, akit az ország a Rácz Gergővel közös, rongyosra játszott Mostantól című sláger óta ismer, de a magánéletéről nagyjából semmit sem tud, most igazán örömteli hírt osztott meg:

33 évesen anya lesz.

Az énekesnő, aki eddig is gondosan ügyelt arra, hogy a privát szférája tényleg privát maradjon, a közösségi oldalán jelentette be a hírt, amit a Blikk is felkapott. A fotón már szépen kerekedő terhespocak látható.

A gyermek apjáról pedig most sem derült ki több annál, mint amit már eddig is tudni lehetett: a titokzatos férfi egy zenész kolléga, akivel egy évvel korábban, 2025 júniusában jött össze, miután felbontotta eljegyzését egy Dani nevű civil férfival. Az énekesnő akkor egy interjúban vázolta fel a kapcsolat dinamikáját, ami a közös szakma miatt szerinte különösen jól működik.

„Nagyon hamar szerelmes tudok lenni. Van már egy új kapcsolatom, a párom szintén zenész. Jól megértjük egymást, mert mindkettőnknek ugyanaz az útja, az életritmusa.”

A mostani örömhír különösen annak fényében kap súlyt, hogy Orsovai Reni az elmúlt években komoly egészségügyi harcokat vívott. A nyilvánosság előtt is beszélt arról, hogy 16 éves kora óta pánikbetegséggel küzd, pár éve pedig egy autoimmun pajzsmirigybetegség is felütötte a fejét, ami durva tünetekkel járt.

A betegség miatt 15 kilót fogyott, hullott a haja, és volt, hogy a rosszullétek miatt felkelni sem tudott az ágyból. Állapota azóta gyógyszerekkel és étrendváltással javult, ami után a mostani bejelentés egyértelműen a győzelem jele.

„Kivizsgáltuk, és kiderült, hogy van egy autoimmun folyamat, ami elindult, és azért vannak ezek az érdekes tünetek. Ilyen a 160-as pulzus ülve, a nagyon durva rosszullétek.”

Az örömteli bejegyzéshez megannyi gratuláló komment is érkezett. Mindenki további jó egészséget kíván a gyönyörű kismamának.


Megosztom
Link másolása


SZTÁR
A Rovatból
Gordon Ramsay nagypapa lesz - fél évvel lánya botrányos esküvője után jött a gólyahír
Gordon Ramsay lánya, Holly bejelentette, hogy kisbabát vár, így a sztárséf hamarosan nagypapa lesz. A hírre a férj, Adam Peaty szülei nem reagáltak, ami tovább mélyíti a két család közötti, esküvő óta tartó viszályt.

Megosztom
Link másolása

Gordon Ramsay 26 éves lánya, Holly Ramsay-Peaty és férje, a 31 éves profi úszó, Adam Ramsay-Peaty bejelentették, hogy úton van az első közös gyerekük. A hírt Holly egy megható fotóval közölte az Instagramon, amin egy sportmelltartóban és egy lazán kigombolt ingben néz fel a férjére, miközben a pocakja már egyértelműen gömbölyödik – írta a Femcafe.

A pár semmit nem bízott a véletlenre, a posztban rögtön közölték a legfontosabb részleteket is.

„A baba Ramsay-Peaty várhatóan 2026 decemberében születik meg. Alig várjuk, hogy találkozhassunk a kislányunkkal.”

A kommentcunami persze azonnal beindult, az első hozzászólók között pedig ott volt a leendő nagypapa, aki láthatóan alig bírta türtőztetni magát. Gordon Ramsay egy csupa szív üzenetben tudatta a világgal, mennyire odavan az örömtől.

„Gratulálok mindkettőtöknek, sok szeretetet küldök nektek, Apa. Nagyon boldog nagypapa leszek, különösen ezen a karácsonyon.”

A nagy boldogság közepette azonban feltűnő volt a csend a másik oldalról: Adam Peaty szülei mélyen hallgatnak, ami a korábbi események fényében egyáltalán nem meglepő.

Holly és Adam 2025 decemberében, a történelmi Bath Abbey-ben mondták ki az igent, de az eseményt beárnyékolta egy csúnya családi dráma:

a vőlegény szülei ugyanis nem mentek el a ceremóniára.

A hírek szerint Adam anyja teljesen kiakadt a karácsonyi időponton, a konfliktus pedig akkor mélyült el végleg, amikor állítólag meg sem hívták a menyasszony leánybúcsújára.

A feszültség azóta sem csillapodott, sőt, a sajtó egyenesen háborúról cikkezett a két család között. Gordon Ramsay egy interjúban „bántónak” nevezte a helyzetet, és odaszúrt a másik félnek, mondván, a Peaty család „önmaga okozta” a problémát.


Megosztom
Link másolása