Molnár Gusztáv döbbenetes vallomása a gyermekkoráról: „Apám nagyon sokat fenyegetőzött öngyilkossággal, neki ez volt a bevett módszere”
Megrendítően őszinte interjút adott Molnár Gusztáv a Palikék Világa legújabb részében.
A színész a látszólag idillinek tűnő gyermekkorárának sötét titkairól beszélt.
Felnőttként ő maga is ebbe a spirálba sodródott, mélypontra került, majd hosszú ideig tartó rehabilitáció kezdődött az éledtében, hogy újra felépítse magát.
- kezdte Molnár Gusztáv.
- árulta el.
- folytatta. "Egy kép van a fejemben. Nagyon sokszor álmodtam azt, hogy állok az udvaron, verdesek a kezeimmel, és próbálok fölszállni, de nem sikerül, és ez vajon mit jelentett. Ha visszagondolok, akkor olyan hatéves forma kisfiú vagyok, állok az udvaron, tejfehér köd vesz körül mindent, és az emlékeimben nem látom a szüleimet. Nagyon magányos kisfiú voltam" - mondta, majd hozzátette: "Még nem jutott a folyamat végére, még tisztul a kép gyermekkorról."
Szörnyű emléket is megosztott a beszélgetés során.
Majd amikor ennél a pontnál Palik László megkérdezte, hogy mit ne tegyen meg Apa, a színész így válaszolt:
A teljes beszélgetést itt láthatjátok: