SZTÁR
A Rovatból

Brooklyn Beckham feleségét, Nicola Peltzet „a legrosszabbak legrosszabbikának” nevezték, sőt: „valódi szörnyetegnek”

A luxusesküvőtől a családi drámákig egyre több történet szivárog ki arról, milyen nehéz együtt élni a milliárdos örökösnővel.

Megosztom
Link másolása

Az már önmagában is erős, ha valaki nyilvánosan megkapja a „legrosszabbak legrosszabbja” címkét. Ha ehhez még azt is hozzávesszük, hogy egy sztárfodrász szerint Nicola Peltz konkrétan egy „szörnyeteg”, akkor már érezhetjük, hogy valami nagyon nem stimmel Beckhamék háza táján. Pontosabban Beckhamék menye háza táján.

„A Beckham-családban már visszatérő vicc, hogy ha Nicola belép egy szobába, jobb, ha fedezékbe vonul az ember”

– mondja egy névtelen forrás. „A pincérek, a személyzet, a családtagok… mindenki látta már a saját szemével.” 

Egy újabb menő csaj vagy valódi problémaforrás?

Persze lehet ezt a helyzetet kedvesebben is értelmezni: Nicola egy hangos, amerikai milliárdos családba született, szóval könnyen lehet, hogy ezek csak kulturális különbségek. A barátai szerint egyszerűen csak egy határozott nő, aki nem fél kimondani, amit gondol.

De mások – például a Beckham-család – inkább úgy látják, mindez csak sima bunkóság.

Nicola Peltz, aki a Transformers-filmekkel futott be, és akit manapság leginkább mint Brooklyn Beckham feleségét emlegetik, most újra a címlapokra került – ezúttal nem egy csillogó ruhával tarolt a vörös szőnyegen, hanem egykori hajszínezője kirohanása miatt.

Justin Anderson, aki olyan nevekkel dolgozott már, mint Miley Cyrus vagy Jennifer Aniston, egy korábbi interjúban a következőket mondta:

„A legrosszabb a legrosszabbak közül. Egy igazi szörnyeteg.”

Sőt, név szerint is említette Nicola Peltzet.

„Egy milliárdos családból jön, akkoriban ő volt a Transformers új sztárja, de mostanra eltűnt. Ha valaki egy seggfej, senki nem akar vele dolgozni.”

Nicola barátai persze azonnal visszavágtak. Szerintük az egész egy hajfestési baki körül forgott: Anderson túlságosan elkalandozott, túl sokáig hagyta fent a szőkítőt, és ezután egy új stylistot kellett hozni a sajtókörútra. Anderson köre viszont ezt is tagadja. Egy ismerős így fogalmazott: „Nicola pontosan tudja, hogy nem ez történt. Csak nem akarja kinyitni azt a bizonyos fémdobozt.”

Kulturális különbség vagy bunkóság?

A Peltz-közeliek szerint Nicola csupán egy céltudatos nő, aki tudja, mit akar, és nem fél kimondani. A Beckham-körökben viszont ezt kevésbé elegánsan látják.

„Mondhat bárki bármit Davidről és Victoriáról, de a jó modor náluk szent dolog”

– mondta egy családi forrás.

„Brooklyn rendszeresen próbálja elsimítani a felesége által okozott hullámokat. Mintha extra kedvességgel akarná kompenzálni Nicola viselkedését.”

Alig pár hete történt, hogy Brooklyn és Nicola nem jelentek meg David Beckham 50. születésnapi buliján – amit sokan komoly sértésként értékeltek. Ezt tetézte egy sajtóhíresztelés, miszerint

Nicola segített férjének „felismerni a családján belüli érzelmi bántalmazást és toxikus viselkedést”.

A Beckhamek ezt „mélységesen sértőnek és nyilvánvalóan hazugnak” nevezték.

A Palm Beach-i esküvőn már megkongatták a vészharangot

A 2022-es háromnapos, 76 millió fontos floridai esküvőt „horror show”-ként jellemezték. „Nicola nagyon stresszes volt és nehéz eset” – mondja egy bennfentes. A balhé egyik forrása állítólag Victoria Beckham volt, aki nem akarta elkészíteni Nicola esküvői ruháját. Nicola viszont állítja: három hónapot töltött a Beckhamekkel 2020-ban, és próbált beilleszkedni.

És a többiek? A jelek szerint nem a Beckhamék az egyetlenek, akik megütköztek Nicola stílusán. Bella Thorne színésznő korábban

egy „nagyon-nagyon gonosz hollywoodi lányt” említett, akit sokan most Nicola Peltzcel azonosítanak. „Nem az zavar, hogy milliárdos – az zavar, hogy úgy viselkedik, mintha mindenki tudná, hogy ő az”

– mondta Thorne.

Úgy tűnik, Nicola nemcsak fodrászt, hanem PR-ost és ügynököt is sűrűn vált. Állítólag több topügynökségnél – köztük a William Morris Endeavournál – is megfordult már, de nem maradt sokáig.

És a Beckham-család?

Sokan úgy gondolják, amíg Brooklyn Peltz oldalán áll, addig a feszültség nem fog enyhülni.

„Odavan Nicola-ért, a lojalitása teljesen az övé”

– mondja egy ismerős. De hogy a Beckhamék valaha megbocsátanak-e neki azért, hogy barátai nyilvánosan toxikus szülőként bélyegezték meg őket? Egy forrás így fogalmazott:

„Még ha mindenki a legjobb szándékkal is áll hozzá, hogyan lehet továbblépni azon, hogy valaki ezt mondja rólad? Ez olyan szintű támadás, ami egyszerűen hihetetlen.”

De egy biztos: a fiukat továbbra is szeretik. És ha békekötés kerülne szóba, lecsapnának rá.

De addig... azért ne tartsd vissza a lélegzeted.

Via Mirror


Megosztom
Link másolása

Címlapról ajánljuk


SZTÁR
A Rovatból
„Én nem venném át” – Tóth Vera meglepő őszinteséggel beszélt Rúzsa Magdi Kossuth-díjáról
Tóth Vera egy YouTube-műsorban fejtette ki, hogy ő maga visszautasítaná a Kossuth-díjat, mert nem érzi magát érettnek rá. Ezzel összefüggésben bírálta Rúzsa Magdit is, akinek szerinte szintén túl korán ítélték oda az elismerést.

Megosztom
Link másolása

Tóth Vera Kadarkai Endre YouTube-műsorában fogta magát, és kimondta, amit sokan legfeljebb csak a hátuk mögött mertek megfogalmazni Rúzsa Magdi Kossuth-díja kapcsán. Vera nem is annyira a díjazott személyével, mint inkább a rendszer logikájával szállt vitába, amikor kijelentette, hogy ő maga biztosan nem fogadna el egy ilyen elismerést, mert egyszerűen nem tart még ott.

Szerinte az egész díjazási gyakorlatból hiányzik egy ésszerű korhatár, ami valóban egy lezárt életművet ismerne el.

„Borzalmasan mérges vagyok, hogy ez nincs korosztályhoz kötve. Mondjuk az ötvenöt év lenne az, ahol már egy életművet végig tudsz csinálni”

Ebből a szemszögből nézve nem is rejtette véka alá, mennyire meglepte, hogy negyvenéves pályatársa átvette a kitüntetést. Bár igyekezett tompítani a kritika élét, a lényeg egyértelmű volt. „Meglepődtem, igen. Elvitathatatlan a tehetsége, ez tény. Meg talán valamennyi életműve is van már, de továbbra is azt gondolom, hogy még ő sem tart ott, hogy átvegyen egy Kossuth-díjat” – derül ki a Story magazin cikkéből.

Amikor pedig felmerült, hogy talán csak az irigység beszél belőle, Vera azt ecsetelte, hasonló helyzetben ő nemet mondana.

„Dehogyis! Életemre esküszöm, hogy nem. Én nem venném át! Azt kérdezném, tényleg? Hogyhogy? Miért?”

Azt is hozzátette, hogy a díjak odaítélése amúgy is „egy nagyon nehéz téma”, finoman utalva a politikai hátszélre, amiből Rúzsa Magdit egyébként kivételnek tartja. Az énekesnő őszinteségi rohama itt nem állt meg: elmondta, bár jól megél és szereti a közönsége, mégis úgy érzi, szakmailag „valami még nem teljesült be”, és szívesen dolgozna együtt Azahriah-val vagy Beton.Hofival is.


Megosztom
Link másolása

SZTÁR
A Rovatból
Kulcsár Edina bevállalt egy 300 ezer forintos, olcsó műtétet – ezzel kezdődött a valódi horrorsztori
Az influenszer egy friss posztban ismerte be, hogy anyagi okokból egy olcsón dolgozó orvost választott az első orrplasztikájához. A beavatkozás rosszul sikerült, amit egy még rosszabb garanciális korrekció, majd egy teljes rekonstrukció követett.

Megosztom
Link másolása

„A történet, amit még sosem meséltem el” - Kulcsár Edina gyerekkori fotókkal illusztrálva teregette ki, milyen kálváriát élt át a veleszületett rendellenessége miatt – írja a Story.hu.

Kulcsár régóta nyíltan beszél arról, hogy többször is kés alá feküdt az orra miatt, de a legújabb posztjában most eddig nem hallott részleteket is elárult. A gyerekkori bántásokról, amelyek egy, az orra közepén lévő lyuk miatt érték, így írt: „Sokan nem tudják, de egy kis elváltozással születtem, ami az orromat érintette. Emiatt rengeteg bántást kaptam gyerekként. Olyan megjegyzéseket, amiket egy gyerek nagyon nehezen tud a helyén kezelni.” Hozzátette, sokáig hitte, hogy ha másképp nézne ki, jobban szeretnék és elfogadnák.

A dolog odáig fajult, hogy tizenkét évesen egy orvos felajánlotta neki a korrekciós műtétet, amit egy rutinbeavatkozásnak nevezett. Édesanyja azonban a kezébe adta a döntést, ő pedig kikérte imádott dédnagymamája véleményét is, aki egyetlen mondattal lezárta a dilemmát.

„Te úgy vagy szép, ahogy vagy!”

Edina hallgatott a dédijére, és nemet mondott a műtétre. A bántások azonban nem szűntek meg, sőt, a modellkarrierje kezdetén újra szembesült azzal, hogy az orra téma. Mivel egy specialistára nem volt pénze, beköszönt a magyar valóság: ajánlottak neki egy orvost, aki „olcsón dolgozott”, és körülbelül 300 ezer forintért vállalta a beavatkozást. Edina rábólintott, a történet viszont valójában csak itt kezdődik.

Az olcsó beavatkozás katasztrofálisan sikerült, a garanciális korrekció pedig csak tovább rontott a helyzeten.

„Rossz helyre mentem, nem volt pénzem, feljebb került a lyuk, aztán garanciálisan visszamentem, még rosszabb lett. Hosszú utat jártam be, és a vége az volt, hogy a fülemből vettek porcot, meg a fejemből kötőszövetet.”

A végső rekonstrukció után hónapokig tartott a gyógyulás, és bár elmondása szerint az orra „most sem tökéletes”, mára már elfogadta, és soha többé nem nyúlna hozzá.


Megosztom
Link másolása


SZTÁR
A Rovatból
„Igazam volt! Kimondták!” – megszólalt Molnár Gusztáv fia, miután a bíróság bűnösnek mondta ki apját
Molnár Gusztáv volt párja, Dancses Ildikó és fia, Beni is megszólalt most, hogy a színészt egy év, két évre felfüggesztett börtönre ítélték. A család öt éven át küzdött az igazáért.

Megosztom
Link másolása

Öt évnyi bizonytalanság, nyilvános sárdobálás és hatósági huzavona után pont került a történet végére: a bíróság felfüggesztett börtönt szabott ki Molnár Gusztávra kiskorú veszélyeztetése miatt.

Az ítélet, ami az anya és a fiú számára egy „ötéves sziklaként” gördült le a szívükről, egyben egy elég markáns üzenet is mindenkinek, aki még mindig egy

„egyszerű atyai pofonként”

próbálja elhessegetni a bántalmazás tényét.

A bíróság egy év börtönre ítélte a színészt, amit két évre felfüggesztett. A döntés nem egyetlen rossz napról vagy egy elcsattant pofonról szól, hanem egy évekig tartó, toxikus mintázatról. Az ügy egy 2021-es eset után indult, amikor a színész ittas állapotban, az autópályán kikapcsolta fia biztonsági övét, öngyilkossággal fenyegetőzött, majd bántalmazta a gyereket – írta a Blikk.

A volt élettárs, Dancses Ildikó szerint az ítélet egy végtelennek tűnő harc végét jelenti.

„Ötéves szikla esett le a szívünkről! A bíróság végre kimondta, hogy olyat, amit Guszti tett a fiával, nem lehet egy gyerekkel megtenni.”

Az ítéletet a 13 éves fiú, Beni rövid, de annál erősebb üzenettel kommentálta az anyjának.

„Igazam volt! Kimondták!”

És hogy mi adta a jogi gerincet az egészhez? A lap szerint Molnár Gusztáv volt feleségének, Fazekas Viviennek a bírósági tanúvallomása, ami mindenben alátámasztotta a fiú és az édesanya beszámolóját.

Ez azért is kulcsfontosságú, mert a színész évekig áldozatként kommunikált a nyilvánosságban, miközben volt párját bosszúval vádolta. Az egész ügyet egy ötéves, elhúzódó eljárás előzte meg, ahol a hatóságok, úgy tűnik, nem álltak a helyzet magaslatán. A család szerint a nyomozást többször is megpróbálták érdemi vizsgálat nélkül lezárni, az anyát három éve kizárták az iratok megismeréséből, a kiskorú fiú pedig hónapokig jogi képviselő nélkül maradt az eljárásban.

„Végtelenül hosszú, magányos út volt ez, amelyben, úgy érzem, magunkra lettünk hagyva. Sajnos kudarcot vallottak a hatóságok.”

Mindeközben a család a közösségi médiában kapta az áldást, ahol kommentelők hada magyarázta el nekik, hogy egy gyerek néha „megérdemli a verést”. De ezzel még nincs vége a történetnek. Külön eljárás van folyamatban egy még 2020-ban indított gyerektartás-elmaradási ügyben is. Ráadásul Molnár, miután idén februárban körözést adtak ki ellene, bosszúból három feljelentést is tett volt párja és annak férje ellen hamis vádak miatt.

A jogi csatározások mögött pedig ott van egy gyerek, aki éveken át élte át apja kiszámíthatatlan viselkedését. Ildikó szerint a felügyelt találkozókról Molnár egyszerűen elmaradozott, vagy verbálisan olyan agresszív volt, hogy a fia sírva menekült ki a szobából. Mindeközben Beni az interneten szembesült az apjáról készült, megalázó helyzeteket bemutató képekkel és videókkal, amik egy önkívületi állapotban tántorgó vagy az utcán alvó embert mutattak.

A fiú a mai napig pszichológushoz jár, hogy feldolgozza a traumákat.

A mostani ítéletet megelőzően a színész élete a nyilvánosság előtt zajlott, a teljes leépüléstől a rehabilitációig és a Sztárbox-szereplésig. Tavaly egy interjúban a saját gyerekkori traumáiról beszélt, idén tavasszal pedig, miközben a bírósági ügye zajlott, új feleségétől megszületett a kislánya.


Megosztom
Link másolása


SZTÁR
A Rovatból
Jakupcsek Gabriella kíméletlen szavakkal illette Sebestyén Balázs és Erdélyi Mónika műsorát
Jakupcsek Gabriella egy podcastinterjúban „zombiverziónak” nevezte az RTL korábbi, nagy nézettségű délutáni műsorait. A műsorvezető szerint ezek a produkciók vezettek a talkshow műfaj teljes eltűnéséhez a délutáni sávból.
DP, kép: etcetera.hu - sassy.hu
2026. június 21.


Megosztom
Link másolása

„Zombiverzió.” Ezzel a nem túl hízelgő címkével illette Jakupcsek Gabriella az RTL egykori délutáni ámokfutását, vagyis a Mónika és a Balázs Show-t. A Te Kék Zónád című podcastban elhangzott kőkemény ítélet nemcsak a múltat rendezi újra, de azt is kimondja, hogy a délutáni talkshow műfaja azóta lényegében megszűnt- írja a Story.

Jakupcsek szerint a csúcs a legelső, TV2-s Jakupcsek volt, ami még az igazi, emberközeli televíziózást képviselte. Aztán jött a konkurencia, és vele a lejtmenet.

„És nem sokkal később a talkshow délután teljesen lekerült a képernyőről, és azóta sincs. Lássuk be, hogy amiket az RTL-en láttunk, az egy zombiverziója volt ennek a műfajnak” – mondta a műsorvezető.

Ez a szakmai szigor nála a külsőségekben is megjelent, világossá tette, hogy ő sosem akart az a típusú műsorvezető lenni, aki a látványért van a stúdióban. „De nem én vagyok, aki csini ruhában lejön a lépcsőn és közben felkonfot mond, mint Medveczky Ilona. Próbálgattak egyszer-kétszer, de nem ment.”

Az egész szemlélete a kilencvenes évekbeli riporteri múltjából fakad, amikor még nem a csillogás, hanem a tartalom számított. Úgy látja, a civil sorsokra való ráhangolódás volt a talkshow igazi előzménye.

„Hajléktalanszállókra mentem, vesetranszplantáltakról dokumentumfilmet készítettünk. Civil emberek sorsaira kellett ráhangolódni, ez tulajdonképpen a talkshow előzménye. Nekem ez az igazi televízió ma is.”

Jakupcsek korábban is odaszúrt a felszínesnek tartott jelenségeknek. Élesen bírálta például a modern influencer-jelenséget, szerinte a hírnévnek egy felépített pálya után kellene jönnie.


Megosztom
Link másolása