„Úgy éreztük, ennek vége” – Marsi Anikó kendőzetlen őszinteséggel vallott a házassági válságáról
Aki azt hitte, hogy a januári, élő videós „Válunk, sajnálom!” bejelentés után már nem lehet fokozni a Marsi Anikó–Gyarmati Gábor házasság körüli drámát, az most kénytelen újragondolni ezt. A pár ugyanis mára egy speciális kapcsolati dinamikát tökéletesített. Marsi Anikó a Story magazinnak beszélt arról, hogy
A mostani vallomás előzménye, hogy Gyarmati Gábor januárban egy videóban közölte, hogy válnak, majd később azt állította, az egész egy reklámfogás volt a fűtőablakos cégének. Tavaly novemberben pedig egy edzés közbeni rosszullét miatt vitték kórházba, ami már akkor jelezte, hogy a pár élete elég stresszes.
A műsorvezető a lapnak a Balaton partján vázolta a helyzetet, miközben azt is elismerte, hogy ez az egész közben „annyira nem élvezetes”.
A januári videós bejelentés után volt egy nagyjából kéthetes időszak, amikor mindketten úgy érezték, ez a meccs le lett fújva. „Egyszerűen elszállt a rózsaszín köd, és azt éreztük, hogy ennyi veszekedés már nem fér bele az életünkbe” – magyarázta a műsorvezető.
És hogy hogyan jönnek helyre egy ekkora mélypont után? Nos, nem éppen hollywoodi forgatókönyv szerint, sokkal inkább egy praktikus, már-már rideg hatékonysággal.
A nagy felismerés az volt, hogy hiányozni kezdtek egymásnak, ami ezek szerint elég is volt a folytatáshoz.
A pár szerint a kapcsolatuk több egy sima együttélésnél, a házasságuk egyfajta szövetség. Marsi Anikó szerint a papír nem a jogaikat, hanem a felelősségüket növeli.
Férje, Gyarmati Gábor is hasonlóan látja a helyzetet, szerinte a feszültség a mindennapok része. „Mindketten tüzes természetűek vagyunk, de nem vészes, kell ennyi feszültség a mindennapokba” – szögezte le, majd hozzátette, hogy minden csörte ellenére úgy érzi, az övé a legcsodálatosabb feleség a világon.
