SZTÁR
A Rovatból

Tomán Szabina végre megszólalt! Ezt üzeni Árpa Attilának a nyilvános támadás után

Árpa beintett, Tomán visszaintegetett – exek újratöltve.

Megosztom
Link másolása

Nincs annál megdöbbentőbb dolog, mint amikor valaki tíz évvel a válás után nyilvánosan elmondja, mennyire nem talál semmi jót a volt párjában. Árpa Attila ezt már kipipálta.

A producer-színész-mindenes a Nagyfiúk podcastban csapta le a megfáradt mikrofont azzal, hogy volt feleségéről, Tomán Szabináról, enyhén szólva sem áradozott.

„Szabinának egyetlen olyan tulajdonsága sincs, ami anyukámban például megvan. Sőt hosszasan kéne gondolkodnom, hogy jó tulajdonságot találjak benne”

– fejtegette, majd gyorsan hozzáfűzte, hogy legalább a lányukkal, Amirával jó a viszonya, és „csak ez számít”.

A beszélgetés után még egy ráadás is érkezett: Árpa utalt rá, hogy csak azért kezdett el ennyire őszinte lenni, mert szerinte Tomán tett bizonyos kijelentéseket, amiknél elszakadt nála a cérna.
 „Szabinának voltak olyan tettei, kijelentései, amelyek miatt így történt… Részletekbe nem kívánok belemenni, mert ezek a tettek és kijelentések nem tartoznak a nyilvánosságra, de nekem elegek voltak ahhoz, hogy ezt így gondoljam” – tette hozzá diplomatikusan.

Azt is megsúgta, hogy Tomán mennyi mindent köszönhet neki, de hogy pontosan mit, azt nem részletezte, mert – idézzük – Szabina büszke arra, hogy mindent egyedül épített fel.

És amikor már mindenki azt hitte, hogy itt vége is van a drámának, jött a Palikék Világa, és vele Tomán Szabina, aki hosszas hallgatás után végül megszólalt. És ha már megszólalt, akkor nem úgy, mint akit lehúzott a vécén az emlékek örvénye.

„Ez fájt nekem, azt nem mondhatom, hogy nem” – mondta nyíltan, majd szépen elrendezte az egészet a múlt polcára:

„De azt gondolom, mi csodás éveket töltöttünk együtt, az én oldalamról. Nagyon sok jó emlékem van, és van egy csodálatos kislányunk, akiben ő is ugyanannyi, mint amennyi én.”

Tomán Szabina úgy tűnik, nem szeret a sárban hemperegni, legalábbis nem nyilvánosan.
 „Ez most lehet, hogy elcsépelt, hogy nemcsak a rosszra gondolok, de én még mindig kapaszkodom azokba a jókba. Nekem még mindig ott vannak azok az emlékek” – mondta, majd emlékeztetett arra is, hogy ők bizony nem csak úgy „pár évet” voltak együtt: 2001-től 2013 őszéig „együtt lüktettek”.

A végén még azt is hozzátette, hogy

„most is van kapaszkodóm, hogy miért csodás, hogy van a közös múltunk, és miért csodás, hogy van egy közös gyerekünk.”

Szóval jelenleg itt tartunk: egyik fél szerint volt párja egyetlen jó tulajdonsággal sem bír, a másik szerint viszont még mindig szép a közös múlt. Meglátjuk, ki nyeri a következő fordulót a nyilvános ex-pingpongban.


Megosztom
Link másolása

Címlapról ajánljuk


SZTÁR
A Rovatból
„Igazam volt! Kimondták!” – megszólalt Molnár Gusztáv fia, miután a bíróság bűnösnek mondta ki apját
Molnár Gusztáv volt párja, Dancses Ildikó és fia, Beni is megszólalt most, hogy a színészt egy év, két évre felfüggesztett börtönre ítélték. A család öt éven át küzdött az igazáért.

Megosztom
Link másolása

Öt évnyi bizonytalanság, nyilvános sárdobálás és hatósági huzavona után pont került a történet végére: a bíróság felfüggesztett börtönt szabott ki Molnár Gusztávra kiskorú veszélyeztetése miatt.

Az ítélet, ami az anya és a fiú számára egy „ötéves sziklaként” gördült le a szívükről, egyben egy elég markáns üzenet is mindenkinek, aki még mindig egy

„egyszerű atyai pofonként”

próbálja elhessegetni a bántalmazás tényét.

A bíróság egy év börtönre ítélte a színészt, amit két évre felfüggesztett. A döntés nem egyetlen rossz napról vagy egy elcsattant pofonról szól, hanem egy évekig tartó, toxikus mintázatról. Az ügy egy 2021-es eset után indult, amikor a színész ittas állapotban, az autópályán kikapcsolta fia biztonsági övét, öngyilkossággal fenyegetőzött, majd bántalmazta a gyereket – írta a Blikk.

A volt élettárs, Dancses Ildikó szerint az ítélet egy végtelennek tűnő harc végét jelenti.

„Ötéves szikla esett le a szívünkről! A bíróság végre kimondta, hogy olyat, amit Guszti tett a fiával, nem lehet egy gyerekkel megtenni.”

Az ítéletet a 13 éves fiú, Beni rövid, de annál erősebb üzenettel kommentálta az anyjának.

„Igazam volt! Kimondták!”

És hogy mi adta a jogi gerincet az egészhez? A lap szerint Molnár Gusztáv volt feleségének, Fazekas Viviennek a bírósági tanúvallomása, ami mindenben alátámasztotta a fiú és az édesanya beszámolóját.

Ez azért is kulcsfontosságú, mert a színész évekig áldozatként kommunikált a nyilvánosságban, miközben volt párját bosszúval vádolta. Az egész ügyet egy ötéves, elhúzódó eljárás előzte meg, ahol a hatóságok, úgy tűnik, nem álltak a helyzet magaslatán. A család szerint a nyomozást többször is megpróbálták érdemi vizsgálat nélkül lezárni, az anyát három éve kizárták az iratok megismeréséből, a kiskorú fiú pedig hónapokig jogi képviselő nélkül maradt az eljárásban.

„Végtelenül hosszú, magányos út volt ez, amelyben, úgy érzem, magunkra lettünk hagyva. Sajnos kudarcot vallottak a hatóságok.”

Mindeközben a család a közösségi médiában kapta az áldást, ahol kommentelők hada magyarázta el nekik, hogy egy gyerek néha „megérdemli a verést”. De ezzel még nincs vége a történetnek. Külön eljárás van folyamatban egy még 2020-ban indított gyerektartás-elmaradási ügyben is. Ráadásul Molnár, miután idén februárban körözést adtak ki ellene, bosszúból három feljelentést is tett volt párja és annak férje ellen hamis vádak miatt.

A jogi csatározások mögött pedig ott van egy gyerek, aki éveken át élte át apja kiszámíthatatlan viselkedését. Ildikó szerint a felügyelt találkozókról Molnár egyszerűen elmaradozott, vagy verbálisan olyan agresszív volt, hogy a fia sírva menekült ki a szobából. Mindeközben Beni az interneten szembesült az apjáról készült, megalázó helyzeteket bemutató képekkel és videókkal, amik egy önkívületi állapotban tántorgó vagy az utcán alvó embert mutattak.

A fiú a mai napig pszichológushoz jár, hogy feldolgozza a traumákat.

A mostani ítéletet megelőzően a színész élete a nyilvánosság előtt zajlott, a teljes leépüléstől a rehabilitációig és a Sztárbox-szereplésig. Tavaly egy interjúban a saját gyerekkori traumáiról beszélt, idén tavasszal pedig, miközben a bírósági ügye zajlott, új feleségétől megszületett a kislánya.


Megosztom
Link másolása

SZTÁR
A Rovatból
Súlyos betegsége után érkezett a legnagyobb örömhír: Orsovai Reni első gyermekét várja
A 33 éves Orsovai Reni bejelentette, hogy első gyermekével várandós. Az énekesnő korábban nyíltan beszélt autoimmun pajzsmirigybetegségéről, ami miatt 15 kilót fogyott és komoly rosszullétek gyötörték.

Megosztom
Link másolása

Orsovai Reni, akit az ország a Rácz Gergővel közös, rongyosra játszott Mostantól című sláger óta ismer, de a magánéletéről nagyjából semmit sem tud, most igazán örömteli hírt osztott meg:

33 évesen anya lesz.

Az énekesnő, aki eddig is gondosan ügyelt arra, hogy a privát szférája tényleg privát maradjon, a közösségi oldalán jelentette be a hírt, amit a Blikk is felkapott. A fotón már szépen kerekedő terhespocak látható.

A gyermek apjáról pedig most sem derült ki több annál, mint amit már eddig is tudni lehetett: a titokzatos férfi egy zenész kolléga, akivel egy évvel korábban, 2025 júniusában jött össze, miután felbontotta eljegyzését egy Dani nevű civil férfival. Az énekesnő akkor egy interjúban vázolta fel a kapcsolat dinamikáját, ami a közös szakma miatt szerinte különösen jól működik.

„Nagyon hamar szerelmes tudok lenni. Van már egy új kapcsolatom, a párom szintén zenész. Jól megértjük egymást, mert mindkettőnknek ugyanaz az útja, az életritmusa.”

A mostani örömhír különösen annak fényében kap súlyt, hogy Orsovai Reni az elmúlt években komoly egészségügyi harcokat vívott. A nyilvánosság előtt is beszélt arról, hogy 16 éves kora óta pánikbetegséggel küzd, pár éve pedig egy autoimmun pajzsmirigybetegség is felütötte a fejét, ami durva tünetekkel járt.

A betegség miatt 15 kilót fogyott, hullott a haja, és volt, hogy a rosszullétek miatt felkelni sem tudott az ágyból. Állapota azóta gyógyszerekkel és étrendváltással javult, ami után a mostani bejelentés egyértelműen a győzelem jele.

„Kivizsgáltuk, és kiderült, hogy van egy autoimmun folyamat, ami elindult, és azért vannak ezek az érdekes tünetek. Ilyen a 160-as pulzus ülve, a nagyon durva rosszullétek.”

Az örömteli bejegyzéshez megannyi gratuláló komment is érkezett. Mindenki további jó egészséget kíván a gyönyörű kismamának.


Megosztom
Link másolása


SZTÁR
A Rovatból
Alig lehet felismerni Cseh Lászlót: az egykori úszó nemcsak szakmát váltott, de stílust is
Az egykori úszólegenda, Cseh László őszes hajjal és szakállal jelent meg egy tévéműsorban, ahol elárulta, hogy új szakmája van. Elmondása szerint már több mint egy éve ebben a szakmában dolgozik.

Megosztom
Link másolása

Cseh László, a magyar úszósport egyik legnagyobb alakja, az olimpiai ezüst- és bronzérmes, többszörös világ- és Európa-bajnok úszó, akit évtizedekig a medencében, többnyire borotvált fejjel láttunk, most őszes körszakállal és hosszabb hajjal ült a stúdióban.

A minap az RTL Reggeli című műsorában jelent meg. Olyan nyugalommal beszélt a fázisceruzáról, mintha mindig is ez lett volna a természetes közege.

Mert Cseh László, miután megnyert 112 magyar bajnoki címet, 2021-ben visszavonult az élsporttól, fogta magát, beiratkozott egy iskolába, és villanyszerelő lett.

És mielőtt bárki azt gondolná, hogy ez csak egy hirtelen jött hóbort, Cseh László gyorsan tisztázta a helyzetet. Azt mondja, a dolog komoly, és már több mint egy éve benne van a szakmában.

„Elvégeztem az iskolát, és most már több mint egy éve csináljuk ezt a villanyszerelést. Sokan kérdezik tőlem, hogy ezt miért, meg hogy. Igazából engem ez érdekelt”

– mondta a beszélgetésben, amit az NLC is feldolgozott. Az úszó őszintén beszélt arról, hogy a napi rutin mennyire új élmény számára az élsport évtizedei után.

„Nem mondom, hogy ez egy nagyon könnyű dolog, meg mindennap menni kell dolgozni, ez egy újdonság számomra. Az úszást nem tekintettem munkának, ezt sem tekintem száz százalékig annak, de ez mégiscsak másfajta munka”

– fogalmazott.

De a valódi mélyvíz, úgy tűnik, nem a falban futó vezetékek, hanem a gyerekszoba. A sportoló, aki a világ legkeményebb versenyein állt helyt, kendőzetlenül beszélt arról, hogy az apaság minden eddiginél nagyobb próbatétel.

„Ha azt gondoltam, hogy úszni vagy edzésekre járni, meg a világversenyeken helytállni nehéz feladat, akkor szerintem szülőnek lenni még nehezebb”

– vallotta be. A 2022-ben született kislányát persze már megismertette a vízzel, de hangsúlyozta, esze ágában sincs eldönteni helyette, hogy kövesse-e őt a medencében. A döntést teljes egészében a gyerekre bízza, aki egyébként már most otthonosan mozog a klóros közegben.

Cseh 2021-ben, a tokiói olimpia után vonult vissza az élsporttól, és ahogy most kiderült, a civil életben nem a medence partján, hanem egy teljesen új szakmában találta meg a helyét.


Megosztom
Link másolása


SZTÁR
A Rovatból
Gordon Ramsay nagypapa lesz - fél évvel lánya botrányos esküvője után jött a gólyahír
Gordon Ramsay lánya, Holly bejelentette, hogy kisbabát vár, így a sztárséf hamarosan nagypapa lesz. A hírre a férj, Adam Peaty szülei nem reagáltak, ami tovább mélyíti a két család közötti, esküvő óta tartó viszályt.

Megosztom
Link másolása

Gordon Ramsay 26 éves lánya, Holly Ramsay-Peaty és férje, a 31 éves profi úszó, Adam Ramsay-Peaty bejelentették, hogy úton van az első közös gyerekük. A hírt Holly egy megható fotóval közölte az Instagramon, amin egy sportmelltartóban és egy lazán kigombolt ingben néz fel a férjére, miközben a pocakja már egyértelműen gömbölyödik – írta a Femcafe.

A pár semmit nem bízott a véletlenre, a posztban rögtön közölték a legfontosabb részleteket is.

„A baba Ramsay-Peaty várhatóan 2026 decemberében születik meg. Alig várjuk, hogy találkozhassunk a kislányunkkal.”

A kommentcunami persze azonnal beindult, az első hozzászólók között pedig ott volt a leendő nagypapa, aki láthatóan alig bírta türtőztetni magát. Gordon Ramsay egy csupa szív üzenetben tudatta a világgal, mennyire odavan az örömtől.

„Gratulálok mindkettőtöknek, sok szeretetet küldök nektek, Apa. Nagyon boldog nagypapa leszek, különösen ezen a karácsonyon.”

A nagy boldogság közepette azonban feltűnő volt a csend a másik oldalról: Adam Peaty szülei mélyen hallgatnak, ami a korábbi események fényében egyáltalán nem meglepő.

Holly és Adam 2025 decemberében, a történelmi Bath Abbey-ben mondták ki az igent, de az eseményt beárnyékolta egy csúnya családi dráma:

a vőlegény szülei ugyanis nem mentek el a ceremóniára.

A hírek szerint Adam anyja teljesen kiakadt a karácsonyi időponton, a konfliktus pedig akkor mélyült el végleg, amikor állítólag meg sem hívták a menyasszony leánybúcsújára.

A feszültség azóta sem csillapodott, sőt, a sajtó egyenesen háborúról cikkezett a két család között. Gordon Ramsay egy interjúban „bántónak” nevezte a helyzetet, és odaszúrt a másik félnek, mondván, a Peaty család „önmaga okozta” a problémát.


Megosztom
Link másolása