Sophie Turner és arisztokrata pasija a jelek szerint kibékülhettek, így buktak le a szerelmesek
Sophie Turnert és Peregrine Pearsont, a brit arisztokratát a Glastonbury fesztivál VIP-zónájában kapták lencsevégre, amint ölelkeztek és csókolóztak, mintha nem lenne holnap.
A Trónok harca sztárja crop topban, sortban és fekete bakancsban lazított, míg Pearson farmerben és kigombolt ingben mszkált a fesztiválon. Szemtanúk a US Sunnak azt mesélték:
Ő volt a lovag: rendelt italokat, cipelte Sophie-nak.”
A 29 éves Sophie Turner áprilisban az Instagramon követte el a szakítás leglátványosabb aktusát: kikövette Peregrine-t, miután közel két évig voltak együtt. Akkor egy rejtélyes üzenetet is kitett sztoriban: „tutto passa” – vagyis „minden elmúlik”.
Ennek ellenére nem törölte a közös fotóikat,
A párt 2023 októberében hozták hírbe először, röviddel azután, hogy Turner és Joe Jonas nagy botránnyal véget vetettek négyéves házasságuknak. Egy bennfentes akkor az Us Weeklynek azt mondta: „Sophie tényleg imád Perryvel lógni, egyre közelebb kerülnek egymáshoz.”
Turner és Pearson 2024 januárjában vállalták fel a kapcsolatukat az Instagramon, amikor Sophie feltöltött egy csomó síelős képet, ahol Perry is ott virított. Ezután rendszeresen látták őket összebújva különböző randikon.
Turner 2024 októberében az exkluzív „cukiskodás” szintjét is megugrotta: Pearson 30. születésnapjára olyan posztot írt, amitől a cukorbetegeknek extra adag inzulinra lenne szükségük:
Sophie és Joe Jonas 2023 szeptemberében jelentették be, hogy négy év után véget vetnek a házasságuknak. A közös nyilatkozatukban azt írták:
A válást 2024 szeptemberében, egy nyilvános gyerekelhelyezési hercehurca után véglegesítették. Június elején viszont már békés szülőpárosként fotózták őket New Yorkban, ahogy sétáltak a gyerekeikkel.