SZTÁR
A Rovatból

Kisbabát vár Azahriah rajongója, akivel annak idején a ToiToi mögött szerelmeskedett a zenész

A lány boldog, hogy anya lesz. Az örömhírt egy TikTok videóban jelentette be a rajongóinak.

Megosztom
Link másolása

Gyermeket vár a lány, akit sokan csak Azahriah egyéjszakás kalandjaként ismernek.

2022-ben a Szolnoki Palacsintafesztiválon kapták rajta az énekest, hogy egy ToiToi vécé mögött együtt van egy lánnyal.

Az ügy úgy pattant ki, hogy valaki - etikailag teljesen gáz módon - felvételt készített az énekesről és a lányról, majd egy internetes oldalon közzétette a videót.

A kommentelők viszont nem ezen akadtak ki - pedig jogos lett volna a felháborodás a titokban készített felvétel és annak közzététele miatt - hanem az, hogy Azahriah akkor éppen párkapcsolatban élt Lunával. A megcsalt lány állítólag akkor éppen külföldön volt, így ő is csak a médiából értesült a történtekről. Luna akkor nagyon kiosztotta a kommentelőket.

Azahriah rajongója, aki vele volt a palacsintafesztiválon, később felfedte kilétét, és interjút adott Lakatos Levente podcastjében.

Elmondta, hogy kihasználva érezte magát, és rosszul esett neki, hogy az énekes nem állt ki mellette a médiában, és a közösségi oldalakon sem hárította el a rá irányuló gyűlöletcunamit.

A fiatal lányt annyi támadás érte az eset és az interjú miatt - nettó áldozathibáztatás volt -, hogy depressziós lett és Hollandiába ment. Most viszont egy örömhírrel jelentkezett: hamarosan édesanya lesz.

Három év elteltével sok minden változott ugyanis az életében: átalált a szerelem, vőlegénye van. A baba érkezését a lány TikTok-videóban jelentette be:

"8 hetes terhesen ezt a dalt hallani megerősít abban, hogy alig várom, leteljen a 9 hónap."

Forrás: Blikk


Megosztom
Link másolása

Címlapról ajánljuk


SZTÁR
A Rovatból
Drámai fordulat Rubint Réka állapotában, a nyaralásról egyenesen az onkológiára vitték
A montenegrói családi vakáció után egyenesen az onkológiára került Rubint Réka egy előrehozott műtét miatt. A beavatkozás után videóban jelentkezett, ahol elmondta, a mélyponton már túl van és fokozatosan erősödik.

Megosztom
Link másolása

Az ember azt hinné, egy montenegrói családi vakáció a feltöltődésről és a tengerparti semmittevésről szól, de Rubint Rékának a nyaralásról egyenesen az onkológiára vezetett az útja. A fitneszedző egy váratlan, előrehozott műtéten esett át, és bár a beavatkozás megviselte, a közösségi oldalán már a rá jellemző elszántsággal üzent – írta a Story.

A beavatkozást eredetileg egy héttel későbbre tervezték, így a hír, hogy a vakáció után azonnal a kórházba kell mennie, őt is váratlanul érte. Az operáció után egy videóban jelentkezett, ahol láthatóan gyenge hangon, egy rózsafüzért szorongatva nyugtatta meg a követőit: a mélypontot a műtét és a másnap jelentette, azóta viszont fokozatosan erősödik.

„Amíg van egy utolsó esélyed, van esélyed a győzelemre is! Mert a statisztika nem számol a szívvel!”

Az operációval azonban nincs vége a küzdelemnek, a következő napjai a lábadozásról szólnak majd, főleg, hogy a kezelőorvosa már egy újabb kemoterápiás kezelést is előírt számára. A kórházban férje, Schobert Norbert és három gyermekük, Lara, Norbika és Zalán várták.

A nehéz időszakban a fitneszedző a hitéből és a család szeretetéből merít erőt, de a sportból hozott mentalitás is áthatja a gondolkodását. Betegágyából Rafael Nadalt idézte, aki szerint az igazi bajnokok nagyon nehéz dolgokat visznek véghez. Hitvallása szerint a szeretet az univerzum egyik legtisztább gyógyító ereje, amiért hihetetlenül hálás a családjának, a barátainak és az Onkológiai Intézet dolgozóinak is.

A betegséggel való szembenézés legfőbb motivációját is megfogalmazta, ami minden eddigi célt felülír.

„Csak a Jóisten segítsen nekem, hogy a legnagyobb álmom meg tudjon valósulni: hogy lássam a kis unokáimat.”


Megosztom
Link másolása

SZTÁR
A Rovatból
Kiderült, mennyi pénzt zsebelt be Brooklyn Beckham azért, hogy kigúnyolja a családját
Brooklyn Beckham a DoorDash új, világbajnoksághoz kapcsolódó reklámjában szerepel, amelyben a családi viszályára utal. A Page Six forrásai szerint a kampányért komoly pénz ütötte a markát.

Megosztom
Link másolása

A Beckham-család drámája mára termék lett, és az ára a Page Six cikke szerint legalább egymillió dollár. Ennyit kaszált ugyanis Brooklyn Beckham azzal a DoorDash-reklámmal, amiben lazán poénra veszi, hogy épp szétesik a családja - miatta. Miközben a szülei és a 14 éves húga a források szerint vigasztalhatatlanok,

Brooklyn a világbajnokság-láz közepén váltja aprópénzre a család érzelmeit, a cég pedig dörzsöli a tenyerét, mert a botrány a legjobb reklám.

A videóban Brooklyn hanyag eleganciával magyarázza a bizonyítványát, miért is nézi otthonról a foci VB-t, miközben apja, a futball-legenda David Beckham a torna nagykövete. Ahelyett, hogy a pálya széléről szurkolna, a kanapéról mondja a kamerába a sejtelmes szöveget.

„Valószínűleg azon tűnődtök, miért nézem a 2026-os FIFA-világbajnokságot itthonról. Nem mintha nem lennének jegyeim. Hm, azért, mert… ez egy hosszú történet.”

Aztán a megérkező ételfutárnak átnyújtja a jegyeket azzal a felkiáltással, hogy „Ezek mehetnek valaki másnak. Tegyétek valami szórakoztató helyre.” A kampány részeként a nézők nyomok alapján vadászhatnak az elrejtett belépőkre.

A net persze azonnal rávetette magát a témára, Brooklyn korlátozta is a kommenteket az Instagramján, de a marketinggépezetet ez nem állította meg. Egy márkaszakértő szerint a DoorDash zseniálisat húzott.

„Ez egy jó reklám. Emberi igazságokra tapint rá: minden családnak megvannak a maga viszályai. A cég hírekben akar szerepelni, és elérték, amit akartak… ”

– nyilatkozta Ana Andjelic.

A cég hivatalos közleménye is ezt a vonalat viszi tovább, szerintük a kampány a „szórakozást és őrületet” tükrözi, amit csak a világbajnokság hozhat el.

A Beckham-klán azonban aligha találja viccesnek a helyzetet. A reklám napokkal azután jött ki, hogy David Beckham június 12-én csillagot kapott a Hollywoodi Hírességek Sétányán. Az eseményen az egész család ott volt – kivéve Brooklynt és feleségét, Nicola Peltz-t, pedig a házuk alig húsz percre van onnan.

A családi viszályról kérdezve David Beckham a Varietynek csak annyit mondott, nem szeretne a témáról beszélni.

„ez egy magánügy… Ez az egyetlen dolog, amiről nem akarok beszélni.”

Később a 14 éves Harper egy levéllel próbált bejutni a bátyjához, de az nem nyitott ajtót. A háttérben komoly PR- és jogi gépezet mozog.

A pár tavaly felbérelte a Meghan Markle-t is képviselő ügyvédi irodát, amely állítólag nem tudott a DoorDash-kampányról.

A források szerint a reklámötletet Nicola Peltz bátoríthatta, aki egyre nagyobb befolyással van a férjére.

Brooklyn korábban még azt hangoztatta, hogy békét és magánéletet akar, most pedig épp abból a konfliktusból csinál pénzt, ami elől menekülni próbált.

Az elmúlt hónapokban a hidegháború látványosan eszkalálódott. A testvéri fronton is repedések jelentek meg: Cruz Beckham Párizsban a kamerák előtt üzente, hogy békülne, miközben a családdal folytatott kommunikáció jogi mederbe terelődött, Brooklyn pedig következetesen a felesége mellé áll.

Mindez egy irányba mutat: a pár kommunikációja azt hangsúlyozza, hogy készek a konfliktus árán is építeni Brooklyn saját márkáját. Ebben a sorban a DoorDash-kampány a leglátványosabb, mert a családi törésvonalat már kereskedelmi tartalomként is felhasználja.


Megosztom
Link másolása


SZTÁR
A Rovatból
„Én nem venném át” – Tóth Vera meglepő őszinteséggel beszélt Rúzsa Magdi Kossuth-díjáról
Tóth Vera egy YouTube-műsorban fejtette ki, hogy ő maga visszautasítaná a Kossuth-díjat, mert nem érzi magát érettnek rá. Ezzel összefüggésben bírálta Rúzsa Magdit is, akinek szerinte szintén túl korán ítélték oda az elismerést.

Megosztom
Link másolása

Tóth Vera Kadarkai Endre YouTube-műsorában fogta magát, és kimondta, amit sokan legfeljebb csak a hátuk mögött mertek megfogalmazni Rúzsa Magdi Kossuth-díja kapcsán. Vera nem is annyira a díjazott személyével, mint inkább a rendszer logikájával szállt vitába, amikor kijelentette, hogy ő maga biztosan nem fogadna el egy ilyen elismerést, mert egyszerűen nem tart még ott.

Szerinte az egész díjazási gyakorlatból hiányzik egy ésszerű korhatár, ami valóban egy lezárt életművet ismerne el.

„Borzalmasan mérges vagyok, hogy ez nincs korosztályhoz kötve. Mondjuk az ötvenöt év lenne az, ahol már egy életművet végig tudsz csinálni”

Ebből a szemszögből nézve nem is rejtette véka alá, mennyire meglepte, hogy negyvenéves pályatársa átvette a kitüntetést. Bár igyekezett tompítani a kritika élét, a lényeg egyértelmű volt. „Meglepődtem, igen. Elvitathatatlan a tehetsége, ez tény. Meg talán valamennyi életműve is van már, de továbbra is azt gondolom, hogy még ő sem tart ott, hogy átvegyen egy Kossuth-díjat” – derül ki a Story magazin cikkéből.

Amikor pedig felmerült, hogy talán csak az irigység beszél belőle, Vera azt ecsetelte, hasonló helyzetben ő nemet mondana.

„Dehogyis! Életemre esküszöm, hogy nem. Én nem venném át! Azt kérdezném, tényleg? Hogyhogy? Miért?”

Azt is hozzátette, hogy a díjak odaítélése amúgy is „egy nagyon nehéz téma”, finoman utalva a politikai hátszélre, amiből Rúzsa Magdit egyébként kivételnek tartja. Az énekesnő őszinteségi rohama itt nem állt meg: elmondta, bár jól megél és szereti a közönsége, mégis úgy érzi, szakmailag „valami még nem teljesült be”, és szívesen dolgozna együtt Azahriah-val vagy Beton.Hofival is.


Megosztom
Link másolása


SZTÁR
A Rovatból
Kulcsár Edina bevállalt egy 300 ezer forintos, olcsó műtétet – ezzel kezdődött a valódi horrorsztori
Az influenszer egy friss posztban ismerte be, hogy anyagi okokból egy olcsón dolgozó orvost választott az első orrplasztikájához. A beavatkozás rosszul sikerült, amit egy még rosszabb garanciális korrekció, majd egy teljes rekonstrukció követett.

Megosztom
Link másolása

„A történet, amit még sosem meséltem el” - Kulcsár Edina gyerekkori fotókkal illusztrálva teregette ki, milyen kálváriát élt át a veleszületett rendellenessége miatt – írja a Story.hu.

Kulcsár régóta nyíltan beszél arról, hogy többször is kés alá feküdt az orra miatt, de a legújabb posztjában most eddig nem hallott részleteket is elárult. A gyerekkori bántásokról, amelyek egy, az orra közepén lévő lyuk miatt érték, így írt: „Sokan nem tudják, de egy kis elváltozással születtem, ami az orromat érintette. Emiatt rengeteg bántást kaptam gyerekként. Olyan megjegyzéseket, amiket egy gyerek nagyon nehezen tud a helyén kezelni.” Hozzátette, sokáig hitte, hogy ha másképp nézne ki, jobban szeretnék és elfogadnák.

A dolog odáig fajult, hogy tizenkét évesen egy orvos felajánlotta neki a korrekciós műtétet, amit egy rutinbeavatkozásnak nevezett. Édesanyja azonban a kezébe adta a döntést, ő pedig kikérte imádott dédnagymamája véleményét is, aki egyetlen mondattal lezárta a dilemmát.

„Te úgy vagy szép, ahogy vagy!”

Edina hallgatott a dédijére, és nemet mondott a műtétre. A bántások azonban nem szűntek meg, sőt, a modellkarrierje kezdetén újra szembesült azzal, hogy az orra téma. Mivel egy specialistára nem volt pénze, beköszönt a magyar valóság: ajánlottak neki egy orvost, aki „olcsón dolgozott”, és körülbelül 300 ezer forintért vállalta a beavatkozást. Edina rábólintott, a történet viszont valójában csak itt kezdődik.

Az olcsó beavatkozás katasztrofálisan sikerült, a garanciális korrekció pedig csak tovább rontott a helyzeten.

„Rossz helyre mentem, nem volt pénzem, feljebb került a lyuk, aztán garanciálisan visszamentem, még rosszabb lett. Hosszú utat jártam be, és a vége az volt, hogy a fülemből vettek porcot, meg a fejemből kötőszövetet.”

A végső rekonstrukció után hónapokig tartott a gyógyulás, és bár elmondása szerint az orra „most sem tökéletes”, mára már elfogadta, és soha többé nem nyúlna hozzá.


Megosztom
Link másolása