SZTÁR
A Rovatból

Itt a tévéműsor újabb áldozata: szakított a Nyerő páros álompárja, Muri Enikő és Tóth Szabi

Titkos románc, csendes szakítás, nyilvános harmónia – így lett vége a Sugarloaf belső love storyjának.
Sassy - sassy.hu
2025. május 23.


Megosztom
Link másolása

Újabb pár húzta le a rolót azok közül, akik a kamerák előtt még összebújva főztek és páros vetélkedőkben küzdöttek a nézők szimpátiájáért. Muri Enikő (35) és Tóth Szabi (50), a Sugarloaf zenekar két tagja, már egy ideje külön utakon jár. Bár a kapcsolatuk sosem volt celebmagazinosan közszemlére téve, most az is kiderült: már szét is költöztek.

És ezzel ők lettek a hetedik olyan pár, akik a Nyerő Páros után szakítottak.

Nem vertek nagy dobra semmit. Nem posztoltak közös nyaralásokat, nem szerepeltek reggeli műsorokban kézen fogva, de a zenészkörökben mindenki tudta, hogy van valami. Volt.

A zenekaron belüli magánéletet ugyan senki nem kérte számon, de azért a pletykák megtalálták őket. Főleg amikor 2019 nyarán felröppent a hír: az énekesnő és a gitáros nemcsak a színpadon alkotnak dinamikus duót.

Volt, aki egyenesen azt állította, hogy Szabi dobta a családját Enikő kedvéért.

Ő viszont már akkor egyértelművé tette, hogy ez nem így van:

„Erről szó sincs – nyilatkozta Szabi. – Először 2016-ban találkoztam és dolgoztam együtt Enikővel A Dal című műsorban.

Amikor három évvel később összejöttünk, már elvált ember voltam.”

Enikő 2017-ben csatlakozott a zenekarhoz, addig csak munkakapcsolatuk volt. Aztán a gesztusok, a tekintetek és a telefonon küldött üzenetek megtették a magukét.

„Ahogy múlt az idő, azt éreztük, a kémia nem csak a színpadon működik. Az ember lánya ezt megérzi, árulkodóak a gesztusok, a tekintetek, a pillantások – mondta Enikő. –

Aztán egyik este írogattunk egymásnak mobilon, ott árultuk el, hogy mit is érzünk egymás iránt.”

A zenekar jövője viszont túl fontos volt ahhoz, hogy vakon rohanjanak bele a boldogságba. Tudták, hogy ha a magánéletük zátonyra fut, annak lehetnek következményei a közös karrierre is.

„Volt bennünk félsz, hogy ha belemegyünk a kapcsolatba, és nem jól sül el, az milyen hatással lesz a zenekarra. Emiatt nagyon tudatosan kettéválasztottuk a szakmánkat és a magánéletünket.

Persze nem lehet kikerülni otthon a munkát, de a négy fal között nem két zenész, hanem Enci és Szabi él”

– mesélte akkor a zenész, aki tizenöt évvel idősebb volt párjánál.

Most viszont már külön élnek. A Story.hu információi szerint a szakítás csendben, dráma nélkül zajlott. Sőt, a jó viszony megmaradt – nemcsak emberileg, de szakmailag is. A Sugarloaf tehát marad. Az Enci-Szabi páros a színpadon továbbra is működik.


Megosztom
Link másolása

Címlapról ajánljuk


SZTÁR
A Rovatból
Drámai fordulat Rubint Réka állapotában, a nyaralásról egyenesen az onkológiára vitték
A montenegrói családi vakáció után egyenesen az onkológiára került Rubint Réka egy előrehozott műtét miatt. A beavatkozás után videóban jelentkezett, ahol elmondta, a mélyponton már túl van és fokozatosan erősödik.

Megosztom
Link másolása

Az ember azt hinné, egy montenegrói családi vakáció a feltöltődésről és a tengerparti semmittevésről szól, de Rubint Rékának a nyaralásról egyenesen az onkológiára vezetett az útja. A fitneszedző egy váratlan, előrehozott műtéten esett át, és bár a beavatkozás megviselte, a közösségi oldalán már a rá jellemző elszántsággal üzent – írta a Story.

A beavatkozást eredetileg egy héttel későbbre tervezték, így a hír, hogy a vakáció után azonnal a kórházba kell mennie, őt is váratlanul érte. Az operáció után egy videóban jelentkezett, ahol láthatóan gyenge hangon, egy rózsafüzért szorongatva nyugtatta meg a követőit: a mélypontot a műtét és a másnap jelentette, azóta viszont fokozatosan erősödik.

„Amíg van egy utolsó esélyed, van esélyed a győzelemre is! Mert a statisztika nem számol a szívvel!”

Az operációval azonban nincs vége a küzdelemnek, a következő napjai a lábadozásról szólnak majd, főleg, hogy a kezelőorvosa már egy újabb kemoterápiás kezelést is előírt számára. A kórházban férje, Schobert Norbert és három gyermekük, Lara, Norbika és Zalán várták.

A nehéz időszakban a fitneszedző a hitéből és a család szeretetéből merít erőt, de a sportból hozott mentalitás is áthatja a gondolkodását. Betegágyából Rafael Nadalt idézte, aki szerint az igazi bajnokok nagyon nehéz dolgokat visznek véghez. Hitvallása szerint a szeretet az univerzum egyik legtisztább gyógyító ereje, amiért hihetetlenül hálás a családjának, a barátainak és az Onkológiai Intézet dolgozóinak is.

A betegséggel való szembenézés legfőbb motivációját is megfogalmazta, ami minden eddigi célt felülír.

„Csak a Jóisten segítsen nekem, hogy a legnagyobb álmom meg tudjon valósulni: hogy lássam a kis unokáimat.”


Megosztom
Link másolása

SZTÁR
A Rovatból
„Én nem venném át” – Tóth Vera meglepő őszinteséggel beszélt Rúzsa Magdi Kossuth-díjáról
Tóth Vera egy YouTube-műsorban fejtette ki, hogy ő maga visszautasítaná a Kossuth-díjat, mert nem érzi magát érettnek rá. Ezzel összefüggésben bírálta Rúzsa Magdit is, akinek szerinte szintén túl korán ítélték oda az elismerést.

Megosztom
Link másolása

Tóth Vera Kadarkai Endre YouTube-műsorában fogta magát, és kimondta, amit sokan legfeljebb csak a hátuk mögött mertek megfogalmazni Rúzsa Magdi Kossuth-díja kapcsán. Vera nem is annyira a díjazott személyével, mint inkább a rendszer logikájával szállt vitába, amikor kijelentette, hogy ő maga biztosan nem fogadna el egy ilyen elismerést, mert egyszerűen nem tart még ott.

Szerinte az egész díjazási gyakorlatból hiányzik egy ésszerű korhatár, ami valóban egy lezárt életművet ismerne el.

„Borzalmasan mérges vagyok, hogy ez nincs korosztályhoz kötve. Mondjuk az ötvenöt év lenne az, ahol már egy életművet végig tudsz csinálni”

Ebből a szemszögből nézve nem is rejtette véka alá, mennyire meglepte, hogy negyvenéves pályatársa átvette a kitüntetést. Bár igyekezett tompítani a kritika élét, a lényeg egyértelmű volt. „Meglepődtem, igen. Elvitathatatlan a tehetsége, ez tény. Meg talán valamennyi életműve is van már, de továbbra is azt gondolom, hogy még ő sem tart ott, hogy átvegyen egy Kossuth-díjat” – derül ki a Story magazin cikkéből.

Amikor pedig felmerült, hogy talán csak az irigység beszél belőle, Vera azt ecsetelte, hasonló helyzetben ő nemet mondana.

„Dehogyis! Életemre esküszöm, hogy nem. Én nem venném át! Azt kérdezném, tényleg? Hogyhogy? Miért?”

Azt is hozzátette, hogy a díjak odaítélése amúgy is „egy nagyon nehéz téma”, finoman utalva a politikai hátszélre, amiből Rúzsa Magdit egyébként kivételnek tartja. Az énekesnő őszinteségi rohama itt nem állt meg: elmondta, bár jól megél és szereti a közönsége, mégis úgy érzi, szakmailag „valami még nem teljesült be”, és szívesen dolgozna együtt Azahriah-val vagy Beton.Hofival is.


Megosztom
Link másolása


SZTÁR
A Rovatból
Kulcsár Edina bevállalt egy 300 ezer forintos, olcsó műtétet – ezzel kezdődött a valódi horrorsztori
Az influenszer egy friss posztban ismerte be, hogy anyagi okokból egy olcsón dolgozó orvost választott az első orrplasztikájához. A beavatkozás rosszul sikerült, amit egy még rosszabb garanciális korrekció, majd egy teljes rekonstrukció követett.

Megosztom
Link másolása

„A történet, amit még sosem meséltem el” - Kulcsár Edina gyerekkori fotókkal illusztrálva teregette ki, milyen kálváriát élt át a veleszületett rendellenessége miatt – írja a Story.hu.

Kulcsár régóta nyíltan beszél arról, hogy többször is kés alá feküdt az orra miatt, de a legújabb posztjában most eddig nem hallott részleteket is elárult. A gyerekkori bántásokról, amelyek egy, az orra közepén lévő lyuk miatt érték, így írt: „Sokan nem tudják, de egy kis elváltozással születtem, ami az orromat érintette. Emiatt rengeteg bántást kaptam gyerekként. Olyan megjegyzéseket, amiket egy gyerek nagyon nehezen tud a helyén kezelni.” Hozzátette, sokáig hitte, hogy ha másképp nézne ki, jobban szeretnék és elfogadnák.

A dolog odáig fajult, hogy tizenkét évesen egy orvos felajánlotta neki a korrekciós műtétet, amit egy rutinbeavatkozásnak nevezett. Édesanyja azonban a kezébe adta a döntést, ő pedig kikérte imádott dédnagymamája véleményét is, aki egyetlen mondattal lezárta a dilemmát.

„Te úgy vagy szép, ahogy vagy!”

Edina hallgatott a dédijére, és nemet mondott a műtétre. A bántások azonban nem szűntek meg, sőt, a modellkarrierje kezdetén újra szembesült azzal, hogy az orra téma. Mivel egy specialistára nem volt pénze, beköszönt a magyar valóság: ajánlottak neki egy orvost, aki „olcsón dolgozott”, és körülbelül 300 ezer forintért vállalta a beavatkozást. Edina rábólintott, a történet viszont valójában csak itt kezdődik.

Az olcsó beavatkozás katasztrofálisan sikerült, a garanciális korrekció pedig csak tovább rontott a helyzeten.

„Rossz helyre mentem, nem volt pénzem, feljebb került a lyuk, aztán garanciálisan visszamentem, még rosszabb lett. Hosszú utat jártam be, és a vége az volt, hogy a fülemből vettek porcot, meg a fejemből kötőszövetet.”

A végső rekonstrukció után hónapokig tartott a gyógyulás, és bár elmondása szerint az orra „most sem tökéletes”, mára már elfogadta, és soha többé nem nyúlna hozzá.


Megosztom
Link másolása


SZTÁR
A Rovatból
Jakupcsek Gabriella kíméletlen szavakkal illette Sebestyén Balázs és Erdélyi Mónika műsorát
Jakupcsek Gabriella egy podcastinterjúban „zombiverziónak” nevezte az RTL korábbi, nagy nézettségű délutáni műsorait. A műsorvezető szerint ezek a produkciók vezettek a talkshow műfaj teljes eltűnéséhez a délutáni sávból.
DP, kép: etcetera.hu - sassy.hu
2026. június 21.


Megosztom
Link másolása

„Zombiverzió.” Ezzel a nem túl hízelgő címkével illette Jakupcsek Gabriella az RTL egykori délutáni ámokfutását, vagyis a Mónika és a Balázs Show-t. A Te Kék Zónád című podcastban elhangzott kőkemény ítélet nemcsak a múltat rendezi újra, de azt is kimondja, hogy a délutáni talkshow műfaja azóta lényegében megszűnt- írja a Story.

Jakupcsek szerint a csúcs a legelső, TV2-s Jakupcsek volt, ami még az igazi, emberközeli televíziózást képviselte. Aztán jött a konkurencia, és vele a lejtmenet.

„És nem sokkal később a talkshow délután teljesen lekerült a képernyőről, és azóta sincs. Lássuk be, hogy amiket az RTL-en láttunk, az egy zombiverziója volt ennek a műfajnak” – mondta a műsorvezető.

Ez a szakmai szigor nála a külsőségekben is megjelent, világossá tette, hogy ő sosem akart az a típusú műsorvezető lenni, aki a látványért van a stúdióban. „De nem én vagyok, aki csini ruhában lejön a lépcsőn és közben felkonfot mond, mint Medveczky Ilona. Próbálgattak egyszer-kétszer, de nem ment.”

Az egész szemlélete a kilencvenes évekbeli riporteri múltjából fakad, amikor még nem a csillogás, hanem a tartalom számított. Úgy látja, a civil sorsokra való ráhangolódás volt a talkshow igazi előzménye.

„Hajléktalanszállókra mentem, vesetranszplantáltakról dokumentumfilmet készítettünk. Civil emberek sorsaira kellett ráhangolódni, ez tulajdonképpen a talkshow előzménye. Nekem ez az igazi televízió ma is.”

Jakupcsek korábban is odaszúrt a felszínesnek tartott jelenségeknek. Élesen bírálta például a modern influencer-jelenséget, szerinte a hírnévnek egy felépített pálya után kellene jönnie.


Megosztom
Link másolása