Ezzel a poszttal tudatta a hűtlenkedő Neymar és a párja, hogy megszületett a második gyermekük
Örömhír a világhírű focista és gyönyörű modell párja háza táján!
Megszületett második kislányuk.
A brazil labdarúgó párja, Bruna Biancardi 1994. április 15-én született São Paulóban. Sikeres modell és közösségi média influenszer. Saját divatmárkát vezet, és olyan neves brandekkel dolgozott együtt, mint a Louis Vuitton, az Off-White és a Balmain. Instagramon több mint 13 millió követője van, ahol rendszeresen oszt meg tartalmakat utazásairól, családi életéről és szakmai tevékenységeiről.
A pár 2021-ben ismerkedett meg, és 2022 januárjában hozták nyilvánosságra kapcsolatukat, amikor eljegyezték egymást. Kapcsolatuk azonban nem volt mentes a nehézségektől. 2022 augusztusában szakítottak, majd 2023 elején újra összejöttek. 2023 októberében megszületett közös lányuk, Mavie. Röviddel ezután, november végén Bruna bejelentette, hogy ismét különváltak útjaik, és kapcsolatuk innentől kizárólag a közös gyermekük nevelésére korlátozódik.
2023 júniusában Neymar elismerte, hogy megcsalta Bruna Biancardit Fernanda Campos influenszerrel, és nyilvánosan kért bocsánatot. Egy hónappal később, 2023 júliusában megszületett Neymar második lánya, Helena, született meg, akinek édesanyja Amanda Kimberlly modell.
2024-ben Bruna Biancardi kibékült a focistával, és december 25-én bejelentették, hogy második közös gyermeküket várják, aki szintén kislány lesz.
A bejelentéskor hangsúlyozták, hogy kapcsolatuk új szakaszba lépett, és hálásak Istennek a családjuk bővüléséért.