SZTÁR
A Rovatból

Anyaszült meztelenül pózolt az új fotóin Mihalik Enikő, közzé is tette őket a modell

Sejtelmes és művészi képeken, ruha nélkül örökítette meg a híres magyar modellt egy fotós. Mutatjuk a képeket a cikkben.
Sassy - sassy.hu
2025. május 27.


Megosztom
Link másolása

Mihalik Enikő magyar szupermodell, aki a 2000-es évek elején robbant be a nemzetközi divatvilágba, időnként merészebb képeket is bevállal.

Karrierje annak idején az Elite Model Look modellversenyen indult, majd hamarosan olyan neves divatházak kifutóin tűnt fel, mint a Givenchy, Chanel, vagy a Diane von Furstenberg. Szerepelt a Vogue, az Elle és a Harper’s Bazaar címlapján is, valamint a Victoria’s Secret divatbemutatóin is látható volt.

Mihalik Enikő nemcsak modellként, hanem influenszerként és médiaszereplőként is ismert, és a természetesség, tudatosság, valamint a női önazonosság képviselőjeként is sokak példaképévé vált.

2021-ben született meg a gyermeke, akit egyébként nem mutogat folyamatosan, hanem - nagyon helyesen - óv a nyilvánosságtól.

A modell nemrég olyan igényes, sejtelmes fotósorozathoz állt modellt, amelyben meztelenül látható.

A fotókat erre a linkre kattintva láthatjátok.


Megosztom
Link másolása

Címlapról ajánljuk


SZTÁR
A Rovatból
„Igazam volt! Kimondták!” – megszólalt Molnár Gusztáv fia, miután a bíróság bűnösnek mondta ki apját
Molnár Gusztáv volt párja, Dancses Ildikó és fia, Beni is megszólalt most, hogy a színészt egy év, két évre felfüggesztett börtönre ítélték. A család öt éven át küzdött az igazáért.

Megosztom
Link másolása

Öt évnyi bizonytalanság, nyilvános sárdobálás és hatósági huzavona után pont került a történet végére: a bíróság felfüggesztett börtönt szabott ki Molnár Gusztávra kiskorú veszélyeztetése miatt.

Az ítélet, ami az anya és a fiú számára egy „ötéves sziklaként” gördült le a szívükről, egyben egy elég markáns üzenet is mindenkinek, aki még mindig egy

„egyszerű atyai pofonként”

próbálja elhessegetni a bántalmazás tényét.

A bíróság egy év börtönre ítélte a színészt, amit két évre felfüggesztett. A döntés nem egyetlen rossz napról vagy egy elcsattant pofonról szól, hanem egy évekig tartó, toxikus mintázatról. Az ügy egy 2021-es eset után indult, amikor a színész ittas állapotban, az autópályán kikapcsolta fia biztonsági övét, öngyilkossággal fenyegetőzött, majd bántalmazta a gyereket – írta a Blikk.

A volt élettárs, Dancses Ildikó szerint az ítélet egy végtelennek tűnő harc végét jelenti.

„Ötéves szikla esett le a szívünkről! A bíróság végre kimondta, hogy olyat, amit Guszti tett a fiával, nem lehet egy gyerekkel megtenni.”

Az ítéletet a 13 éves fiú, Beni rövid, de annál erősebb üzenettel kommentálta az anyjának.

„Igazam volt! Kimondták!”

És hogy mi adta a jogi gerincet az egészhez? A lap szerint Molnár Gusztáv volt feleségének, Fazekas Viviennek a bírósági tanúvallomása, ami mindenben alátámasztotta a fiú és az édesanya beszámolóját.

Ez azért is kulcsfontosságú, mert a színész évekig áldozatként kommunikált a nyilvánosságban, miközben volt párját bosszúval vádolta. Az egész ügyet egy ötéves, elhúzódó eljárás előzte meg, ahol a hatóságok, úgy tűnik, nem álltak a helyzet magaslatán. A család szerint a nyomozást többször is megpróbálták érdemi vizsgálat nélkül lezárni, az anyát három éve kizárták az iratok megismeréséből, a kiskorú fiú pedig hónapokig jogi képviselő nélkül maradt az eljárásban.

„Végtelenül hosszú, magányos út volt ez, amelyben, úgy érzem, magunkra lettünk hagyva. Sajnos kudarcot vallottak a hatóságok.”

Mindeközben a család a közösségi médiában kapta az áldást, ahol kommentelők hada magyarázta el nekik, hogy egy gyerek néha „megérdemli a verést”. De ezzel még nincs vége a történetnek. Külön eljárás van folyamatban egy még 2020-ban indított gyerektartás-elmaradási ügyben is. Ráadásul Molnár, miután idén februárban körözést adtak ki ellene, bosszúból három feljelentést is tett volt párja és annak férje ellen hamis vádak miatt.

A jogi csatározások mögött pedig ott van egy gyerek, aki éveken át élte át apja kiszámíthatatlan viselkedését. Ildikó szerint a felügyelt találkozókról Molnár egyszerűen elmaradozott, vagy verbálisan olyan agresszív volt, hogy a fia sírva menekült ki a szobából. Mindeközben Beni az interneten szembesült az apjáról készült, megalázó helyzeteket bemutató képekkel és videókkal, amik egy önkívületi állapotban tántorgó vagy az utcán alvó embert mutattak.

A fiú a mai napig pszichológushoz jár, hogy feldolgozza a traumákat.

A mostani ítéletet megelőzően a színész élete a nyilvánosság előtt zajlott, a teljes leépüléstől a rehabilitációig és a Sztárbox-szereplésig. Tavaly egy interjúban a saját gyerekkori traumáiról beszélt, idén tavasszal pedig, miközben a bírósági ügye zajlott, új feleségétől megszületett a kislánya.


Megosztom
Link másolása

SZTÁR
A Rovatból
Súlyos betegsége után érkezett a legnagyobb örömhír: Orsovai Reni első gyermekét várja
A 33 éves Orsovai Reni bejelentette, hogy első gyermekével várandós. Az énekesnő korábban nyíltan beszélt autoimmun pajzsmirigybetegségéről, ami miatt 15 kilót fogyott és komoly rosszullétek gyötörték.

Megosztom
Link másolása

Orsovai Reni, akit az ország a Rácz Gergővel közös, rongyosra játszott Mostantól című sláger óta ismer, de a magánéletéről nagyjából semmit sem tud, most igazán örömteli hírt osztott meg:

33 évesen anya lesz.

Az énekesnő, aki eddig is gondosan ügyelt arra, hogy a privát szférája tényleg privát maradjon, a közösségi oldalán jelentette be a hírt, amit a Blikk is felkapott. A fotón már szépen kerekedő terhespocak látható.

A gyermek apjáról pedig most sem derült ki több annál, mint amit már eddig is tudni lehetett: a titokzatos férfi egy zenész kolléga, akivel egy évvel korábban, 2025 júniusában jött össze, miután felbontotta eljegyzését egy Dani nevű civil férfival. Az énekesnő akkor egy interjúban vázolta fel a kapcsolat dinamikáját, ami a közös szakma miatt szerinte különösen jól működik.

„Nagyon hamar szerelmes tudok lenni. Van már egy új kapcsolatom, a párom szintén zenész. Jól megértjük egymást, mert mindkettőnknek ugyanaz az útja, az életritmusa.”

A mostani örömhír különösen annak fényében kap súlyt, hogy Orsovai Reni az elmúlt években komoly egészségügyi harcokat vívott. A nyilvánosság előtt is beszélt arról, hogy 16 éves kora óta pánikbetegséggel küzd, pár éve pedig egy autoimmun pajzsmirigybetegség is felütötte a fejét, ami durva tünetekkel járt.

A betegség miatt 15 kilót fogyott, hullott a haja, és volt, hogy a rosszullétek miatt felkelni sem tudott az ágyból. Állapota azóta gyógyszerekkel és étrendváltással javult, ami után a mostani bejelentés egyértelműen a győzelem jele.

„Kivizsgáltuk, és kiderült, hogy van egy autoimmun folyamat, ami elindult, és azért vannak ezek az érdekes tünetek. Ilyen a 160-as pulzus ülve, a nagyon durva rosszullétek.”

Az örömteli bejegyzéshez megannyi gratuláló komment is érkezett. Mindenki további jó egészséget kíván a gyönyörű kismamának.


Megosztom
Link másolása


SZTÁR
A Rovatból
Gordon Ramsay nagypapa lesz - fél évvel lánya botrányos esküvője után jött a gólyahír
Gordon Ramsay lánya, Holly bejelentette, hogy kisbabát vár, így a sztárséf hamarosan nagypapa lesz. A hírre a férj, Adam Peaty szülei nem reagáltak, ami tovább mélyíti a két család közötti, esküvő óta tartó viszályt.

Megosztom
Link másolása

Gordon Ramsay 26 éves lánya, Holly Ramsay-Peaty és férje, a 31 éves profi úszó, Adam Ramsay-Peaty bejelentették, hogy úton van az első közös gyerekük. A hírt Holly egy megható fotóval közölte az Instagramon, amin egy sportmelltartóban és egy lazán kigombolt ingben néz fel a férjére, miközben a pocakja már egyértelműen gömbölyödik – írta a Femcafe.

A pár semmit nem bízott a véletlenre, a posztban rögtön közölték a legfontosabb részleteket is.

„A baba Ramsay-Peaty várhatóan 2026 decemberében születik meg. Alig várjuk, hogy találkozhassunk a kislányunkkal.”

A kommentcunami persze azonnal beindult, az első hozzászólók között pedig ott volt a leendő nagypapa, aki láthatóan alig bírta türtőztetni magát. Gordon Ramsay egy csupa szív üzenetben tudatta a világgal, mennyire odavan az örömtől.

„Gratulálok mindkettőtöknek, sok szeretetet küldök nektek, Apa. Nagyon boldog nagypapa leszek, különösen ezen a karácsonyon.”

A nagy boldogság közepette azonban feltűnő volt a csend a másik oldalról: Adam Peaty szülei mélyen hallgatnak, ami a korábbi események fényében egyáltalán nem meglepő.

Holly és Adam 2025 decemberében, a történelmi Bath Abbey-ben mondták ki az igent, de az eseményt beárnyékolta egy csúnya családi dráma:

a vőlegény szülei ugyanis nem mentek el a ceremóniára.

A hírek szerint Adam anyja teljesen kiakadt a karácsonyi időponton, a konfliktus pedig akkor mélyült el végleg, amikor állítólag meg sem hívták a menyasszony leánybúcsújára.

A feszültség azóta sem csillapodott, sőt, a sajtó egyenesen háborúról cikkezett a két család között. Gordon Ramsay egy interjúban „bántónak” nevezte a helyzetet, és odaszúrt a másik félnek, mondván, a Peaty család „önmaga okozta” a problémát.


Megosztom
Link másolása


SZTÁR
A Rovatból
„Fogtuk a kezét” – Törőcsik Mari örökbefogadott fia először beszélt a Nemzet Színésznőjének utolsó éveiről
Törőcsik Mari fia, Son Máhr egy megható interjúban mesélt arról, hogyan töltötték a színésznővel az utolsó éveket. A család azért költözött haza Vietnámból, hogy a művésznő mellett lehessenek, és méltósággal kísérjék őt.

Megosztom
Link másolása

„Szerencsére volt még időnk együtt. Tudtunk beszélni, fogtuk a kezét...” – ezzel a mondattal törte meg a hosszú évek óta tartó csendet Törőcsik Mari örökbefogadott fia, Son Máhr.

A Nemzet Színésznőjének 2021-es halála óta Son most először mesélt részletesen a Blikknek arról, miért hagytak ott csapot-papot Vietnámban, és arról a 13 éves lányról, aki a jelek szerint a művészi örökséget viszi tovább, csak épp a zongorabillentyűkön.

Apropóból pedig nem volt hiány: Máhr Vi Zsófi tehetségét nemrég Szombathely önkormányzata is különdíjjal ismerte el. A díjátadón nemcsak egy elismerést kapott, hanem élőben is zongorázott, a produkciója után pedig a közönség vastapssal jutalmazta.

Dr. László Győző alpolgármester szerint ritka az ilyen, hiszen „egyszerre volt megható és lenyűgöző élmény”, ahogy egy ennyire fiatal lány ilyen érett művészi erővel játszik a hangszerén.

És ez nem csak egy helyi, lokálpatrióta lelkesedés. Zsófi a nemzetközi versenyeken is úgy arat, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga: platina minősítést kapott a Canadian International Music Competition nevű eseményen, első lett egy moszkvai online versenyen, a Nemzetközi Zongoramesék Zongoraversenyen pedig egyenesen kiemelt fődíjat hozott el.

Az egész történetben az a legfurcsább, hogy a zenei véna eredete teljes rejtély. Son szerint sem ő, sem a felesége nem játszik semmilyen hangszeren. A dolog akkor dőlt el, amikor ötévesen, még Vietnámban bevitte a lányát egy zongorákkal teli üzletbe.

„Akkor ott megtetszett neki, azóta is imádja, és ami szintén nagyon fontos, tehetséges és sikeres benne”

– mesélte az apa.

Az életük egyébként egy tökéletes kulturális tükörjáték. Son gyerekként került Vietnámból Magyarországra, és nagyon küzdött a magyar nyelvvel, miközben saját bevallása szerint „az iskolában botfülű voltam”. Ezzel szemben Zsófi, aki Vietnámban nemzetközi óvodába járt, már eleve angolul és vietnámiul beszélt, a magyar nyelvet pedig egy év alatt tökéletesen elsajátította a velemi óvodában.

A család egyáltalán nem tervezte a végleges hazaköltözést.

Son Szombathelyről kapott munkalehetőséget Vietnámban, ahol jól érezték magukat, és csak nyaranta jártak haza. Aztán hat éve Törőcsik Mari egészsége megromlott.

„2020-ban egyik napról a másikra felszámoltuk az életünket Vietnámban, megvettük a repülőjegyeket, majd idejöttünk, hogy anyám mellett legyünk”

– mondta Son.

A döntésüknek köszönhetően Zsófi még tölthetett időt a nagymamájával, akitől a magyar keresztnevét is kapta. A szélesebb magyar közönség egyébként a Virtuózok című klasszikus zenei tehetségkutatóban figyelt fel Máhr Vi Zsófira. A műsorban mutatott érett játéka és természetes jelenléte azonnal kiemelte a mezőnyből.

Már akkor egyértelművé tette, hogy bár Vietnámban kezdett zongorázni, Magyarországot tekinti otthonának, amit egy markáns mondattal is megfogalmazott:

„Az otthonom most itt van, Magyarországon”

Mindeközben a szakma és a közönség továbbra is élénken őrzi Törőcsik Mari emlékét. A friss megemlékezések közül kiemelkedik Bodrogi Gyula gondolata, miszerint „Nincs pótolhatatlan színész, viszont van néhány felejthetetlen”. Ebbe a keretbe illeszkedik az a figyelem is, amellyel az ország Törőcsik unokájának kibontakozó tehetségét kíséri. A színészlegenda iránti tisztelet és a fiatal zenész sikereinek találkozása egy generációkon átívelő kulturális történetté áll össze, aminek a legújabb fejezeteit épp most írják.


Megosztom
Link másolása