Tízmilliókat kaszáltak a magyar sztárok a tévés valóságshow-kban: mutatjuk, ki mennyit vitt haza
Frissen zárult két nagy celebreality is, ahol a győztesek zsíros csekkel távozhattak. Laky Zsuzsi és Dietz Gusztáv a Nyerő Páros 2025-ös évadában diadalmaskodott, a játék során összegyűjtött pénzük pedig elérte a 2,5 millió forintot, ahogy arról több lap is beszámolt. Eközben a TV2 Farm VIP című műsorában Nagy Zsolt „Leo” lett a győztes, aki nem kevesebb, mint 13 millió forinttal lett gazdagabb.
A 2023-as év is bővelkedett milliós nyereményekben: a Farm VIP negyedik évadának döntőjében Szabó Simon győzedelmeskedett, ezzel 14 millió forintot nyert. A fináléban Laky Zsuzsi is versenyben volt, de a pénzt végül a színész vitte el.
Viszonyításképp érdemes megemlíteni, hogy az RTL Survivor – Generációk harca című műsorát egy civil versenyző, Kiss Viki nyerte meg, aki 20 millió forintot kapott.
2022-ben a TV2 Párharc című műsorában Varga Viktorék bizonyultak a legjobbnak, ami 10 millió forintos fődíjat ért.
A Nyerő Páros hatodik évadában Megyeri Csilla és Molnár Zsolt gyűjtötte a legtöbb pénzt, több mint 5 millió forintot.
A sort 2021-gyel zárjuk, amikor a Farm VIP második évadát Fehér Holló nyerte, aki a 11 milliós fődíj mellé egy egymilliós extra nyereményt is kapott, így összesen 12 millióval lett gazdagabb. Az ötödik Nyerő Párosban Kamarás Norbi és Kármán Odett több mint 4 millió forintot gyűjtött össze. Érdekesség, hogy