SZTÁR
A Rovatból

Dárdai Blanka meglepő részletességgel vallott L.L. Juniorral való kapcsolatáról

Az énekesnő egy Instás kérdezz-felelek során fejtette ki, hogyan érzi magát az utóbbi időben.

Megosztom
Link másolása

Egyre nehezebb követni Dárdai Blanka és L.L. Junior kapcsolatát, de megpróbáljuk összefoglalni, hol is tart most a sztori.

Az egész tavaly novemberben kezdődött, amikor is felvállalták, hogy egy párt alkotnak.

L.L.Junior és a 18 évvel fiatalabb énekesnő, Dárdai Blanka ezután egy pár hónapig békességben éltek, amikor aztán Junior bejelentette, hogy egy időre elhagyja az országot, és Dominikára teszi át székhelyét.

Akkor azonnal felmerült a kérdés, hogy oké, de mi lesz Blankával?

És habár eleinte a szakításról szóltak a pletykák, február környékén Dominikáról posztolt közös, boldog fotókkal árulták el a rajongóknak, hogy továbbra is együtt vannak.

Nem sokkal később egy díjátadó gála miatt haza is repültek és először jelentek meg együtt nyilvánosan.

Azonban májusban Blanka szinte az összes közös fotójukat törölte, illetve ki is követték egymást, így egyértelműnek tűnt, hogy a szerelemnek bizony vége.

Ráadásul Blanka ezután Junior nélkül utazott el Spanyolországba, láthatóan azért, hogy kiheverje a törést.

L.L. Junior aztán hajdú Péter műsorában beszélt is róla, hogy jelenleg egyedül él, és átmenetileg szünetet tartanak Blankával, majd meglátják, mi lesz.

Napokkal később azonban derült égből villámcsapásként jött a hír, hogy a páros együtt jelent meg Bochkor műsorának évadzáró partiján, amiről a rapper képet is posztolt.

Erre most Dárdai Blanka egy 24 óráig elérhető Instagramos kérdezz-felelek során arra a kérdésre, miszerint zavarja-e, hogy sokat beszélnek a magánéletéről, intim részleteket osztott meg kettőjükről és a közös életükről:

„Az évek alatt megszoktam a rossz kommenteket, de ezek főleg a külsőmre, meg a tartalmaimra jöttek. De mostanában a jellememre kapom a legtöbbet ismeretlen emberektől, ezért sokszor nincs kedvem se »mentegetőzni«, »magyarázkodni«, mert akik ismernek, tudják, milyen vagyok.

Ebben az egy évben 10 évet öregedtem/értem… voltak benne meredekebb részek is. Teljesen igaz, hogy viharos a kapcsolatunk. Az ő szerelme ilyen.

Rengeteg külön töltött idő volt ebben az egy évben, és sok sok átlagos, meleg, otthonos hétköznap 6 órás keléssel, uzsi csomagolással, bújós, édes percekkel.

Azért nem beszélek se az általa nevezett »mosoly szünetekről«, se boldog pillanatokról sokat, mert ennek a történetnek sok szereplője van, köztük gyerekek, őket tisztelni kell. Rengeteget tanultam/tanulok ettől az embertől, ebből a kapcsolatból.”

Emellett arra is kitért, hogy 24 éves létére saját pénzéből finanszírozza utazásait és életét, nincs rászorulva egy idősebb férfi segítségére, ugyanis édesanyja egész életében arra tanította, hogy:

„az anyagi függetlenség a legnagyobb kulcs a boldogsághoz és a szabadsághoz.”

(via: NLC)


Megosztom
Link másolása

Címlapról ajánljuk


SZTÁR
A Rovatból
Új frizurával sokkolta a világot Selena Gomez férje – a rajongók szerint ez már túl sok
Benny Blanco drasztikus frizuraváltása sokkolta a rajongókat. A lépés tovább borzolja a kedélyeket a pár körül, miután nemrég egy nyilvános helyen készült intim fotóval is nagy port kavartak.

Megosztom
Link másolása

Amikor az ember azt hiszi, a Selena Gomez–Benny Blanco-páros élete már nem tud bizarrabb fordulatot venni, a zenei producer fogja magát, és valami elképesztő frizurával villant a világnak. Benny Blanco ugyanis csütörtökön mutatta meg legújabb, hajkatasztrófának beillő frizuráját, a rajongók pedig azóta is azon tanakodnak, hogy sírjanak, nevessenek, vagy csak szimplán sajnálják miatta Selena Gomezt.

A producer a Complex GOAT Talk című műsorában, Lil Dicky oldalán ült a kamerák elé, és miközben a világ legnagyobb filmjeiről és zenéiről értekezett, a fejének bal oldalán hiányzott a jellegzetes nagy, göndör haja, míg a jobb oldalon érintetlenül maradt a barna bozont.

Volt, aki szerint az egész csak egy rossz vicc, és Blanco elvesztett egy fogadást.

A férfi persze egyetlen szót sem vesztegetett a külsejére, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, hogy az ember feje úgy néz ki, mint egy félbemaradt látogatás a fodrásznál. A kommentelők persze nem voltak ennyire sztoikusak, és azonnal beindult a találgatás. Sokan fejezték ki együttérzésüket Gomezzel, mondván, a helyzet „‘so bad’ – vagyis ‘annyira rossz’” a számára. Mások azt pedzegették, hogy az egész csak egy ügyes trükk, és a producer valójában egy „kopasz parókát” visel.

Az egész performanszban az a legszebb, hogy alig egy héttel azután történt, hogy Jennifer Aniston a LolaVie hajápolási márkájának reklámjában még Blanco dús hajkoronáját méltatta.

A színésznő megkönnyebbülten jegyezte meg, hogy legalább „nincsenek élőlények” a sűrű fürtjeiben.

Aniston akkoriban elismerően csak annyit mondott a producer hajára: „Hű, az Isten adta, mi?” Blanco pedig lelkendezett, hogy a haja „még soha nem volt ilyen puha”. Ehhez képest a mostani félkopasz állapot elég éles váltás.

A hajvágás egy újabb fejezet a pár megosztó nyilvános szerepléseinek sorában. Néhány nappal ezelőtt Selena Gomez egy olyan botrányos fotóval borzolta a kedélyeket, amelyen Benny Blanco egy zsúfolt étteremben a dekoltázsába fúrja a fejét, ami sokaknál kiverte a biztosítékot. Korábban Blanco egy interjúban azt is elárulta, hogy felesége gyorsétterem-mániás, és képes akár hajnali hatkor is hamburgert enni, miközben a zöldségeket egyenesen utálja.


Megosztom
Link másolása

SZTÁR
A Rovatból
A luxuséletéről ismert Polgár Árpád keményen beszólt a milliárdosoknak: szerinte ő sokkal gazdagabb náluk
Polgár Árpád, a luxuséletéről ismert üzletember egy videóban beszélt a pénzhez való viszonyáról. Adott néhány tanácsot is.

Megosztom
Link másolása

Polgár Árpád, akit leginkább aranyozott keretek és méregdrága órák között mutatkozik, most bejelentette, hogy a valódi menőség nem a bankszámlán pihenő pénzben, hanem a szabadságban mérhető. A műtárgykereskedő egy TikTok-videóban fejtette ki, hogy

a folyamatos harácsolás valójában a lúzerek sportja, és ő már rég kiszállt ebből a meccsből.

A videóban, amit a Blikk is kiszúrt Polgár egyenesen filozófiai magasságokba emelkedik, amikor arról beszél, hogy a vagyonosok jelentős része csak a pénz rabszolgája. Szerinte ő már túllépett ezen, és a végtelen gyarapodás helyett mást választott.

„Gazdagabb vagyok, mint sok milliárdos. Bár anyagilag vastagabbak nálam, viszont én a még több helyett a szabadságot választottam, míg ők megmaradtak a pénz és a felhalmozás rabszolgáinak.”

A tanulság szerinte az, hogy a vagyon nem cél, hanem eszköz, amivel ki lehet szállni a mókuskerékből.

De nem áll meg itt, konkrét üzleti tanácsot is ad a népnek, ami már-már forradalmi hangulatot kelt.

Azt javasolja a vállalkozóknak, hogy építsenek fel egy biztos életet, de utána tanuljanak meg megállni.

Ennek szerinte két oka is van. Az egyik, hogy az ember élvezze a munkája gyümölcsét, a másik pedig, és most jön a csavar: az, „hogy más is odaférjen végre a fazékhoz”.

Ez a fajta szolidáris felhang egészen szokatlan egy olyan embertől, aki az elmúlt éveket a luxus nagyköveteként töltötte.

A pénz és a boldogság viszonya mostanában elég forró téma lett itthon. Horváth Charlie például arról beszélt, hogy a hatalmas vagyon számára inkább gondot jelentene, mint szabadságot, és a felhalmozás helyett a felelős pénzkezelést tartja elsődlegesnek.

Mindez tökéletesen illeszkedik a „csendes luxus” globális trendjébe, ami lassan itthon is mainstream lesz. Ennek a lényege, hogy

az igazi státuszszimbólum már nem a villantás, hanem a megvásárolhatatlan dolgok: az idő, a nyugalom és a szabadság, hogy azt csináld, amit akarsz.


Megosztom
Link másolása


SZTÁR
A Rovatból
„Megpróbálom elérni a száz évet” – 99 évesen vallott állapotáról Baranyi László
Baranyi László szűk családi körben ünnepelte 99. születésnapját, ahol őszintén beszélt az idős korral járó fizikai nehézségekről. A színész a fájdalmai és a szédülés ellenére is eltökélt.

Megosztom
Link másolása

99 év - ez az utolsó kétszámjegyű szülinap. A Família Kft. nagypapáját, Baranyi Lászlót a jelek szerint ez az egész felhajtás hidegen hagyta. Miközben a család egy étteremben ünnepelte szűk körben, alig tíz fővel, az ő gondolatai teljesen máshol jártak.

Ő egyetlen dologért izgult igazán, és ezt el is mondta kendőzetlen őszinteséggel: „Az egyetlen unokám, Kamilla most államvizsgázik. Engem nem is igazán érdekelt a születésnapom, csak az, hogy neki sikerüljön a vizsgája.

Ő az én büszkeségem, mindig levesz a lábamról. Elhalmozom a szeretetemmel, szokta is mondani, hogy hagyjak ebből másnapra is, de ez soha nem fogy el.”

A színész nem is próbálja szépíteni a helyzetet, a tőle megszokott, humorral összegzi a fizikai állapotát.

Fájnak a lábai, sokszor szédül, és van egy rakás más problémája is, de a lényeg mindent felülír.

„Az ugyan túlzás, hogy jó egészségben, de még most is itt vagyok. Na de hát a szervezet kopik. Mégis azt mondom, megpróbálom elérni a száz évet, hátha sikerül.”

A szervezet tehát kopik, de a merevlemez hibátlan. Baranyi László tökéletesen emlékszik kalandos életútjának minden pillanatára, és úgy érzi, a története simán megállná a helyét egy filmvásznon is. A támaszt évtizedek óta felesége, Klára asszony jelenti, akivel jóban-rosszban kitartottak egymás mellett.

A nagy motivációt pedig az unoka érkezése adta, akire sokat kellett várnia, mivel a lánya viszonylag későn, negyvenkét évesen lett anya.

Hetvenévesen még csak abban reménykedett, hogy a hetvenötöt talán megéri, de Kamilla születése mindent átírt.

Azóta nem is foglalkozik az évek számával. „Ezt leszámítva soha nem néztem az éveim számát, nem törődtem velük. Mindig jól éreztem magam a bőrömben, és ha valaki megkérdezte, hány éves vagyok, nekem is ki kellett számolnom.”

A mostani, szűkszavú, de optimista helyzetjelentés azért is érdekes, mert május végén még arról írtunk, hogy sokat romlott az állapota: a mindennapi teendőkhöz is segítségre szorul, és a számára fontos balatoni fürdőzésről is le kellett mondania. A Blikk pedig még áprilisban írt arról, hogy a színészt rémálmok és fájdalmak gyötrik, és jelentősen lefogyott.

Baranyi ezzel nincs egyedül, az utóbbi időben mintha a legnagyobb generáció tagjai sorra adnának leckét őszinteségből, legyen szó a méltóságteljes visszavonulásról vagy a fizikai küzdelmekről. Ebbe a sorba illeszkedik Baranyi László mostani üzenete is: a test változásai ellenére a céltudat és a szeretet köre tarthatja mozgásban az embert. Akár a századik születésnapig is.

Via Story


Megosztom
Link másolása


SZTÁR
A Rovatból
Fordulat a mélypont után: Laár András egy különleges nő oldalán talált rá a boldogságra
Laár András a Molière-darabját rendező Danielle-lel él együtt öt hónapja Balatonberényben. A különleges kapcsolat egy régi ismeretségből mélyült el, miután a rendező két éve megözvegyült.

Megosztom
Link másolása

Laár András élete az elmúlt egy-két évben hatalmas hullámokat vetett. A KFT és a L'art pour l'art Társulat egykori tagja nemcsak a zenei életbe tért vissza, de egy új, meglehetősen formabontó kapcsolatban is él. Új párja Danielle, egy rendező, akivel Molière Képzelt beteg című darabjának balatonberényi próbáin kedvelték meg egymást annyira, hogy immár öt hónapja közös otthonban élnek.

A viszonyt nemes egyszerűséggel egy mély „családi kötelékként” és spirituális összhangként írják le, ami a polgári párkapcsolati normákat látványosan hagyja figyelmen kívül.

A nagy egymásra találás részleteit a Blikk írta meg, eszerint a páros kapcsolata nem tegnap kezdődött. Évekkel ezelőtt már dolgoztak együtt, amikor Danielle pantomimművészként szerepelt Laár egyik klipjében. Aztán jött egy hosszabb szünet, majd a sors – vagy egy jól időzített telefonhívás – újra összehozta őket. Danielle két éve veszítette el a férjét, és minden energiáját a balatonberényi Panoráma Teátrum felépítésébe ölte. Aztán egy ponton eszébe jutott Laár.

„Felhívott, beszélgetni kezdtünk, és ezek a beszélgetések szinte azonnal újra felépítettek közöttünk valamit. Olyannyira, hogy alig egy hónappal később már nála laktam”

– mesélte a művész, aki szerint a kapcsolatuk villámgyorsan mélyült el.

Laár András maga definiálta a kettejük között lévő, nehezen kategorizálható viszonyt, ami jóval többnek tűnik egy sima munkakapcsolatnál, de teljesen másnak, mint egy klasszikus románc.

„A köztünk lévő viszony nem polgári értelemben vett párkapcsolat. Sokkal inkább egyfajta szoros, családias, iker-lélek kötelék, élettársi viszonyba ágyazott alkotói szövetség”

– magyarázta, hozzátéve, hogy a nyári szezon után már az újabb közös kreatív ötleteik megvalósítását várják. Ez a szellemi-lelki szimbiózis pedig, mint mondta, számára egyáltalán nem idegen terep.

És hogy milyen az új otthona? Erről így beszélt:

„Ez valami drámai. Tehát kimegyek ide a teraszra, és ott van a Balaton-látkép, igen. Majdhogynem giccses, ha olyan a napsütés...

Az ember azt mondaná, hogy giccs, de hát maga a természet csinálja, tehát nem giccs. Festői. Festői, igen, így kell mondani, de az a baj, ha egy festő ezt lefesti, arra már azt mondanák, hogy giccs. Rózsaszín, vörös és sárga, aranyló, és ragyogó kék színek... így, egymással összekombinálva, szóval meg tud állni az ember esze, hogy itt mik tudnak lenni, hihetetlen.”

Via Blikk


Megosztom
Link másolása