SZTÁR
A Rovatból

Aki szült már, mind ugyanazt gondolja: Meghan Markle hasa NEM IGAZI a világot kínosan zavarba hozó twerkelős videóban

Aki volt már 9 hónapos terhes, elképzelhetetlennek tartja, hogy Meghan a videóján igazából vajúdik. Most vannak, akik bizonyítékokat is találtak az elméletre.

Megosztom
Link másolása

Meghan Markle twerkel a szülőszobán, az internet pedig azt állítja: kamu a hasa, a videó meg AI. De hogy jutottak erre az eredményre?

Aki volt már terhes, tudja, hogy a hónapok előrehaladtával a mozgás egyre nehézkesebb, ahogy a baba nő, egyre inkább nyomja a belső szerveket, kevesebb hely jut mindennek. A tüdőnek, a gyomornak, és a hólyagnak is, hogy csak a legfontosabbakat emeljük ki, amik a nők közérzetét és állapotát eléggé befolyásolják.

A mozgás lelassul, a lépés sokszor csoszogássá válik, a rázkódásokra, döccenésekre fájdalommal reagál a medence, hiszen a méhtartó szalagok eléggé meg vannak terhelve,

pláne, ha már túl is hordta valaki a babát, ahogy Meghan állítja magáról. A fiatal kismamák még csak-csak bírják, de ahogy nő az életkor, ahogy minden, a terhesség vége egyre nehezebbé válik.

Ahhoz, hogy egy kismama a harmincas évei végén mindenórásan ilyen twerket nyomjon vigyorgó fejjel, minimum szuperwomannak kell lennie.

A brit királyi család körül már megszokhattuk a konteókat, de most sikerült még ezt is megfejelni. Meghan Markle és Harry herceg egy régi videót tettek ki, amelyben a szülés beindítása reményében twerkelnek egy kórházi szobában – erre az internet felhívja a figyelmet a helyzet képtelen voltára, állítva, hogy ez az egész kamu. Sokan egészen addig elmennek, hogy Meghan nem is terhes a jelenetben, a hasa mű, az egészet pedig vagy egy stúdióban forgatták, vagy mesterséges intelligencia generálta.

Egyesek azt állítják: Meghan egy „moonbump”-nak nevezett, filmszínészek által is használt műhasat viselt a twerkelős jelenetben.

A videót Meghan osztotta meg a saját Instagramján, Lilibet negyedik születésnapja alkalmából. Azt írta: „Négy évvel ezelőtt ez is megtörtént. Mindkét gyerekünk egy hetet késett… és amikor a csípős kaja, a séta és az akupunktúra sem működött, már csak egyetlen dolog maradt hátra.”

A videóban Harry is feltűnik, majd felcsendül Starrkeisha virálissá vált Baby Mama című dala, és a mindenórás Meghan twerkelni kezd a szülőágy mellett.

A netes kommentelők viszont nem viccelnek. Többen azt írták: a hasa túl magasan van, furcsa az alakja, ilyen mozdulatokat terhesen nem lehet csinálni.

Mások azt állították, hogy az, hogy kilenc hónapos korában így tud táncolni, az azt jelenti, hogy vagy emberfeletti képességei vannak, vagy egyáltalán nem is terhes.

Akadt, aki azt szúrta ki, hogy a háttérben látható felszerelés alapján nem is szülőszobában járunk, és egyébként is, hol van az infúzió, a kórházi hálóing, és miért van rajta ékszer?

Volt, aki azt állította: „ápolónő vagyok, ilyen nincs, ez nem valós helyzet”.

A poszt nyomán komoly netes őrület indult: kommentek, mémek, analízisek, mintha egy David Lynch-jelenetet elemeznének. Az egész nem csak a videóról szól, hanem arról is, amit Meghan utána közzétett: eddig nem látott képeket Lilibetről és Harryről.

Lilibet, teljes nevén Lilibet Diana Mountbatten-Windsor, 2021. június 4-én született. A nevet dédanyja, II. Erzsébet kapta még kisgyerekként, amikor saját nevét nem tudta kimondani, így „Lilibetként” hivatkozott magára. Nagyapja, V. György így is kezdte szólítani, és a név rajta maradt.

Itt jön a sztori talán legkínosabb része: amikor Harryék bejelentették, hogy Lilibetnek nevezik el a lányukat, a királynő nagyon nem volt boldog. Robert Hardman királyi életrajzíró szerint egy udvari alkalmazott azt mondta,

Erzsébet „olyan dühös volt, amilyennek még sosem látták”, amikor megtudta, hogy a Sussex-házaspár azt állítja: az ő beleegyezésével adták a nevet.

A BBC palotai forrása szerint nem kértek tőle engedélyt.

A Sussex-csapat ekkor

jogi lépésekkel fenyegette meg azokat a lapokat, amelyek azt írták, hogy Erzsébet nem áldotta meg a névadást. Persze ezek a perek aztán sosem indultak el.

De ahogy a mostani twerkelős videó is mutatja, semmi sincs botrány nélkül, ami Meghanéknál történik – még ha az egész egy szülinapi nosztalgiaposzt is.

Via DailyMail


Megosztom
Link másolása

Címlapról ajánljuk


SZTÁR
A Rovatból
Alig lehet felismerni Cseh Lászlót: az egykori úszó nemcsak szakmát váltott, de stílust is
Az egykori úszólegenda, Cseh László őszes hajjal és szakállal jelent meg egy tévéműsorban, ahol elárulta, hogy új szakmája van. Elmondása szerint már több mint egy éve ebben a szakmában dolgozik.

Megosztom
Link másolása

Cseh László, a magyar úszósport egyik legnagyobb alakja, az olimpiai ezüst- és bronzérmes, többszörös világ- és Európa-bajnok úszó, akit évtizedekig a medencében, többnyire borotvált fejjel láttunk, most őszes körszakállal és hosszabb hajjal ült a stúdióban.

A minap az RTL Reggeli című műsorában jelent meg. Olyan nyugalommal beszélt a fázisceruzáról, mintha mindig is ez lett volna a természetes közege.

Mert Cseh László, miután megnyert 112 magyar bajnoki címet, 2021-ben visszavonult az élsporttól, fogta magát, beiratkozott egy iskolába, és villanyszerelő lett.

És mielőtt bárki azt gondolná, hogy ez csak egy hirtelen jött hóbort, Cseh László gyorsan tisztázta a helyzetet. Azt mondja, a dolog komoly, és már több mint egy éve benne van a szakmában.

„Elvégeztem az iskolát, és most már több mint egy éve csináljuk ezt a villanyszerelést. Sokan kérdezik tőlem, hogy ezt miért, meg hogy. Igazából engem ez érdekelt”

– mondta a beszélgetésben, amit az NLC is feldolgozott. Az úszó őszintén beszélt arról, hogy a napi rutin mennyire új élmény számára az élsport évtizedei után.

„Nem mondom, hogy ez egy nagyon könnyű dolog, meg mindennap menni kell dolgozni, ez egy újdonság számomra. Az úszást nem tekintettem munkának, ezt sem tekintem száz százalékig annak, de ez mégiscsak másfajta munka”

– fogalmazott.

De a valódi mélyvíz, úgy tűnik, nem a falban futó vezetékek, hanem a gyerekszoba. A sportoló, aki a világ legkeményebb versenyein állt helyt, kendőzetlenül beszélt arról, hogy az apaság minden eddiginél nagyobb próbatétel.

„Ha azt gondoltam, hogy úszni vagy edzésekre járni, meg a világversenyeken helytállni nehéz feladat, akkor szerintem szülőnek lenni még nehezebb”

– vallotta be. A 2022-ben született kislányát persze már megismertette a vízzel, de hangsúlyozta, esze ágában sincs eldönteni helyette, hogy kövesse-e őt a medencében. A döntést teljes egészében a gyerekre bízza, aki egyébként már most otthonosan mozog a klóros közegben.

Cseh 2021-ben, a tokiói olimpia után vonult vissza az élsporttól, és ahogy most kiderült, a civil életben nem a medence partján, hanem egy teljesen új szakmában találta meg a helyét.


Megosztom
Link másolása

SZTÁR
A Rovatból
Gordon Ramsay nagypapa lesz - fél évvel lánya botrányos esküvője után jött a gólyahír
Gordon Ramsay lánya, Holly bejelentette, hogy kisbabát vár, így a sztárséf hamarosan nagypapa lesz. A hírre a férj, Adam Peaty szülei nem reagáltak, ami tovább mélyíti a két család közötti, esküvő óta tartó viszályt.

Megosztom
Link másolása

Gordon Ramsay 26 éves lánya, Holly Ramsay-Peaty és férje, a 31 éves profi úszó, Adam Ramsay-Peaty bejelentették, hogy úton van az első közös gyerekük. A hírt Holly egy megható fotóval közölte az Instagramon, amin egy sportmelltartóban és egy lazán kigombolt ingben néz fel a férjére, miközben a pocakja már egyértelműen gömbölyödik – írta a Femcafe.

A pár semmit nem bízott a véletlenre, a posztban rögtön közölték a legfontosabb részleteket is.

„A baba Ramsay-Peaty várhatóan 2026 decemberében születik meg. Alig várjuk, hogy találkozhassunk a kislányunkkal.”

A kommentcunami persze azonnal beindult, az első hozzászólók között pedig ott volt a leendő nagypapa, aki láthatóan alig bírta türtőztetni magát. Gordon Ramsay egy csupa szív üzenetben tudatta a világgal, mennyire odavan az örömtől.

„Gratulálok mindkettőtöknek, sok szeretetet küldök nektek, Apa. Nagyon boldog nagypapa leszek, különösen ezen a karácsonyon.”

A nagy boldogság közepette azonban feltűnő volt a csend a másik oldalról: Adam Peaty szülei mélyen hallgatnak, ami a korábbi események fényében egyáltalán nem meglepő.

Holly és Adam 2025 decemberében, a történelmi Bath Abbey-ben mondták ki az igent, de az eseményt beárnyékolta egy csúnya családi dráma:

a vőlegény szülei ugyanis nem mentek el a ceremóniára.

A hírek szerint Adam anyja teljesen kiakadt a karácsonyi időponton, a konfliktus pedig akkor mélyült el végleg, amikor állítólag meg sem hívták a menyasszony leánybúcsújára.

A feszültség azóta sem csillapodott, sőt, a sajtó egyenesen háborúról cikkezett a két család között. Gordon Ramsay egy interjúban „bántónak” nevezte a helyzetet, és odaszúrt a másik félnek, mondván, a Peaty család „önmaga okozta” a problémát.


Megosztom
Link másolása


SZTÁR
A Rovatból
Harmadik gyermekét várja Anne Hathaway: elárulta, miért így jelentette be várandósságait
Anne Hathaway egy Instagram-videóban jelentette be harmadik terhességét. A színésznőnek és férjének, Adam Shulmannak már van két fia, a tízéves Jonathan és a hatéves Jack.

Megosztom
Link másolása

Pár másodpercnyi derű és egyetlen üzenet: „Baby, I’m yours.” Anne Hathaway egy letisztult Instagram-videóval, mosollyal és fehér szettben tudatta a világgal, hogy harmadik gyermekét várja.

Ez a letisztult poszt is azt a képet erősíti, amit Hathaway az elmúlt hónapokban következetesen épített: a közösségi médiában is az egyszerű örömökre és az önazonosságra teszi a hangsúlyt.

Ez a tudatosság nem új keletű. Amikor 2019-ben második terhességét jelentette be, szintén az Instagramon írt arról, hogy a látszat néha csal.

„Mindenkinek, aki a meddőség és a fogantatás poklán megy keresztül, tudnia kell, hogy az én két terhességemhez vezető út sem volt egyenes.”

Egy korábbi interjúban azt is elárulta, miért pont a közösségi médiát választotta a terhesség bejelentésére. Elmesélte, hogy észrevette, hogy paparazzik képeket csinálnak róla. És mivel már sejtette, hogy nem tudja sokáig titkolni a várandósságot, inkább megelőzné a híreket.

"Talán ez egy jó alkalom a közösségi média használatára. Ha úgyis kiderül, talán közzétehetek valamit, ami személyesebbnek tűnik, és tőlem jön."

-mesélte a színésznő akkoriban.

A harmadik baba bejelentése egy olyan időszakban érkezett, amikor Hathaway karrierje ismét csúcson pörög. Lázban tartja a világot Az ördög Pradát visel folytatása, de már készül a Neveletlen hercegnő harmadik része is. Mindezt megkoronázta, hogy a People magazin nemrég a világ legszebb emberévé választotta, emellett főszerepet játszik a hamarosan érkező, Christopher Nolan által rendezett Odüsszeiában, amelyben Penelopét alakítja.

A bejelentésből persze semmi konkrétum nem derült ki a várandósság heteiről, a baba neméről vagy a szülés várható időpontjáról, de nem is ez volt a lényeg. A színésznő boldogságában megannyi kollégája és rajongója is osztozik a kommentek alapján.


Megosztom
Link másolása


SZTÁR
A Rovatból
Új fejezetet kezdett Manuel és Busch Laura, videón az első közös házuk
Manuel és Busch Laura egy csendesebb, zöldebb környezetbe költöztek, miután megvették első közös házukat. A pár a nyüzsgő nagyvárosi életet hagyta hátra egy nyugodtabb környékért és egy saját kertért.

Megosztom
Link másolása

A nyilvános szakítás és a közös utazások után jön a párkapcsolati evolúció következő, kőkemény szintje: az első közös ingatlan.

Manuel és Busch Laura szintet léptek, és a nyüzsgő XI. kerületet maguk mögött hagyva egy zöldövezeti kertes házban kezdenek új fejezetet.

A nagy lépést Busch Laura egy TikTok-videóban mutatta meg:

„Manuval vettünk egy kertes házat, ami azt jelenti, hogy összeköltözünk, és azt is, hogy itt az ideje, hogy búcsút mondjak a drága kis lakásnak, amit eddig béreltem”.

A döntés mögött a klasszikus nagyvárosi menekülési vágy állt, szerettek volna egy nyugodtabb környéket, és mindketten hiányolták a kertet. A romantikus elképzelést persze kőkemény logisztika követte: dobozok, cipekedés és több körös fuvarozás Budapest és az új otthon között. A beköltözés maratonja egészen hajnalig tartott, de a nap végére összeállt a legfontosabb bútor, így az első éjszakát már a saját házukban tölthették.

@busch.laura Költözzünk az új otthonunkba! #költözősvlog #napivlog ♬ eredeti hang - busch.laura

A költözésből a család négylábú tagjai sem maradhattak ki. A benti cicák, Möszi és Zsenge, óvatosan, szigorúan csak pórázon ismerkedtek az új tereppel, a terasszal.

Laura hozzátette, hogy a macskáknak a jövőben egy saját, biztonságos kifutót is terveznek építeni a kertben.

Nem is olyan régen Manuelnek közel egy hónapos fogházbüntetését kellett megkezdenie kábítószer-birtoklás miatt, amiről ő maga számolt be, mondván: „letartóztattak engem és pár barátomat egy maréknyi fűvel”.

A bevonulás előtti utolsó posztja nagy visszhangot váltott ki, a mostani közös házvásárlás ehhez képest egy teljesen másfajta, a stabilitás felé mutató lépés.

Úgy tűnik, Manuel és párja a közösségi média percekben mérhető drámái helyett most egy jóval nyugodtabb, „kertes” mindennapokra rendezkednek be, amihez egy költözés minden nehézsége hozzátartozik.


Megosztom
Link másolása