Még a válása előtt összejöhetett a 15 évvel fiatalabb asszisztensével a Házasság első látásra Mikije?
Furcsa dolgokat írt meg a reality szereplőről a Blikk.
Valószínűleg nektek is megvan Miki És Rami sztorija a Házasság első látásra című reality műsorból.
Mi is megírtuk, hogy a párnak nagyon nem jött be a kapcsolat, Miki ráadásul elhallgatta a teljes igazságot Rami előtt.
Amikor pedig kimondták a nemet, hogy nem folytatják együtt, a férfi látványosan az asztalra csapta a jegygyűrűjét, felállt, kiment. A történteket keresetlen szavakkal kommentálta.
Miután kimondták a válást, a férfi elmondása szerint megkönnyebbült, mert nem hiányzott neki a kapcsolattal járó stressz. Azt, hogy mitől is alakulhatott ki ez a stressz, a Blikk cikke árnyalja.
Nem alakult ki igazán vonzalom közte és a műsorbeli felesége, Rami között. A nőnek ráadásul egy korábbi párjától gyermeke is született. A veszekedéseik közepette pedig Miki azt mondta Raminak, hogy Ausztriába megy, "közben kiruccant Horvátországba, ahol a legjobb barátjával, a nála 15 évvel fiatalabb asszisztensével lazult. Kiderült, hogy azóta egy párt alkotnak"
- írja a Blikk.
"A lány állítólag nagy lelki támaszt nyújtott neki a feszült időszakban, s már a forgatások idején elkezdett kialakulni köztük valami. Amikor hazajött, kimondták a válását Ramival, azóta pedig boldog kapcsolatban él a 15 évvel fiatalabb lánnyal"
- írja a lap.
"Gina, vagy ahogyan becézem, Meshee, a legjobb barátom. Évek óta ismerjük egymást, sokáig a jobb kezem volt, segített a céges ügyeimben, előkönyvelt, és lényegében minden feladatot ellátott amellett, hogy lelkileg is mellettem állt, támogatott. Többek között a műsorban való szereplésben is, még a castingra is elkísért, és az adásban is többször láthatták a nézők, hiszen vele utaztam Horvátországba"
– mesélte Miki.
"A műsor és a válás után egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Azóta is együtt vagyunk, már össze is költöztünk, és úgy érzem, ő az a nő, akit eddig kerestem. Igazi lelki társra találtam benne"
- árulta el a Story magazinnak.
Nekünk csak egy kérdésünk van. Ha ennyire tökéletes volt az összhang köztük, minek kellett hülyíteni Ramit?